anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zamowienia z USA

jurek19534
#7 Wielbiciel#

 

Poniewaz nie znalazlem adresu email do Customer Service Allegro,korzystam z niniejszej mozliwosci zadania pytania na Forum

Szanowni Panstwo,

Na stale mieszkam w St. Zjednoczonych Ameryki Polnocnej. Mam 2 pytania dotyczace realizacji zakupow na Waszej stronie.

  • Czy jest mozliwosc umieszczenia oferty kupna poszukiwanych przeze mnie ksiazek, filmow, plyt I czasopism: wszystko polskiej produkcji?
  • Wiele artykulow jakimi bylbym zainteresowany (czasopisma, plyty,ksiazki) sa porozsiewane na Waszej stronie I naleza do roznych Zamawianie ich osobno jest bardzo niewygodne I kosztowne bo w ramach danego przedzialu wagowego, za te sama oplate, mozna by  przeslac np. 3 czasopisma.Czy jest mozliwosc skomasowania wszystkich interesujacych mnie produktow do jednego koszyka tak aby dokonac zaplaty tylko jeden raz, wlacznie z wysylka?

Z gory dziekuje za informacje,

Z powazaniem,

Jerzy Zawadzki

Louisiana

USA

[edycja] 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@jurek19534Z tego co wiem to są firmy wyspecjalizowane w kompletowaniu różnych zakupów po obu stronach oceanu...ALL nie oferuje takiej funkcji. Rownież nie możesz dawać ogłoszeń Kupna. Zadać pytanie bezpośrednio możesz przez Pomoc

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jurek19534  Tak, jak pisze @pinsplash na Allegro nie można wystawiać ofert kupna. Jeśli chodzi o drugą poruszoną przez Ciebie kwestię - grupowanie przedmiotów do zbiorowej wysyłki jest możliwe tylko w przypadku zakupów u jednego sprzedającego. Jeżeli kupujesz od różnych sprzedawców, ta opcja nie jest u nas dostępna.

A formularz kontaktowy jest tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

czornyjm
#7 Wielbiciel#

Jeśli potrzebujesz Jakiegoś pośrednika to mogę pomoc w zamówieniu i wysyłce do USA. Bez żadnych dodatkowych kosztów, w zamian liczę że Ty tez pomożesz wysłać do mnie pare gadżetów dla dziecka 😉

[edycja]

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jurek19534, @czornyjm, nie podawajcie swoich danych, maili, bo ludzie to nieraz wykorzystują potem 😐 @nat_not, Edycja potrzebna 😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Generalnie masz rację, ale autor wątku uzyskał od nas odpowiedź, a w  propozycji @czornyjm nie widzę łamania zasad AG. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

nie widzi bo malutka chakierka @_HolaOla_ jest 😄 hihihi 😙

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Zdradzisz mi dlaczego "malutka"? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, bo tak patrzę na ten avatarek i widzę,
że ta nasza Ola to taka dziewczyneczka jest malutka 😙 i urocza 😗 😊

oznacz moderatorów

czornyjm
#7 Wielbiciel#

Patryk masz racje. Bardzo proszę o usunięcie mojego posta 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czornyjm Zgodnie z Twoją prośbą, usunęłam już adres mailowy.

@konto zamknięte Biorąc pod uwagę mój wzrost, strzeliłeś niczym kulą w płot, ale za stwierdzenie, że jestem urocza, dziękuję i jakby co, wiesz na jaki adres słać pochwały 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_  i jakby co, wiesz na jaki adres słać pochwały

a nie 😮 na konto Rydzyka? 😄 😄 kuci kuci kuu słodziutka szczeciniasia 😊 😙

oznacz moderatorów