anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZAMOWIENIE dpd kurier

AmaxDekor
#9 Pomysłodawca#

Witam

kupiec zamówił kuriera dpd  płatność przy odbiorze  ale chce parę sztuk więcej  towaru jak mam zrobić żeby dopłacił kurierowi i jeszcze   .  Taka sprawa 3 paczki mi wyszły z automatu ale  tak naprawdę to jedna  będzie jak to mogę  zrobić? czy jak wejde na dpd mogę to zmienić czy musza być te 3 przesyłki?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AmaxDekor powinien kupić dodatkowe sztuki przez Allegro. Już wyjaśniam kwestię przesyłek. To ile wyjdzie przesyłek w danym zamówieniu zależy od Twojego cennika dostawy i tego co wpiszesz w części "max w paczce".
W jakości sprzedaży bierzemy pod uwagę terminowe nadania przesyłek, jeśli w ramach jednego zamówienia uda Ci się wysłać mniejszą ilość przesyłek to nie wpłynie to na Twoją jakość (ani na wysyłkę w terminie, ani na wysyłkę tego samego dnia). 
Ale jeśli zamówienia będą dwa (a tak będzie w tym przypadku, jeśli kupujący zamówi te dodatkowe sztuki) to już zapakowanie tych dwóch zamówień w jedną przesyłkę wpłynie na jakość sprzedaży (bo jedno zamówienie będzie wisiało jako niezrealizowane). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów