anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto z powodu 1 komentarza ...

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Witam jakaś totalna abstrakcja , zawiesili mi konta za nie akceptowalny poziom jakości , w panelu widzę że dostałem negatywny komentarz przez ostatnie 30dni który wygenerował jakieś punkty minusowe , - totalna abstrakcja zawiesić konto za 1 negatywny komentarz na koncie? szok

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przy małej ilości sprzedaży nawet obcięcie gwiazdek może mieć katastrofalne skutki a co dopiero negatyw . Postaraj się o dialog z tym kupującym ,spróbuj się dogadać a następnie poproś go o anulowanie negatywnej opinii.

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Niema szans , i co teraz czekać 30 dni aż statystyki się wyzerują?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Statystyki się po miesiącu mogą poprawić ale negatyw będzie przez rok widoczny a to nieco odstrasza potencjalnych klientów . Możesz czekać lub założyć nowe czyste konto i wystawiać na nim .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się dogadać z kupującym? albo może zwiększyć ilość pozytywnych komentarzy.🤔

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Na pewno się da zwiększyć ilość pozytywnych komentarzy ale do tego trzeba mięc aktywne konto aby poprawić tą jakość , z kupującym myśle że sie dogadam ponieważ transakcja została anulowana , środki zwrócone ( nie porozumienie w zakupie) natomiast nie zmuszę go też do tego , poprostu logika jest nie zrozumiała dla mnie  , jak poprawić jakość sprzedaży z pozycji w której się jest to nonsens , zdaje sobie sprawe że allegro ma swoje standardy /regulaminy itp ale blokować klientowi konto który jest 14 lat na allegro bo dostał 1 negatywny komentarz jest nie ludzkie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem, z wpisów wiem ze Allegro odpisze Ci żebyś dogadał się z kupującym w sprawie negatywa, będzie trudno czytam.🤗

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Ahh jak to Zbysiu Stonoga mawia , szkoda strzępić ...

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

warunki odblokowania konta zostały wskazane w poprzedniej korespondencji i nie ulegają one zmianie. Przy tak niskiej średniej Pana konto nie zostanie odblokowane.

 

Niby jak mam tą średnią poprawić mając zablokowane konto ?

oznacz moderatorów