anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia z TecDoc

MAMY ROZWIĄZANIE!
eparzych
#7 Wielbiciel#

Jeszcze niedawno przy wystawianiu ofert z kategorii  części samochodowych przez produktyzację dostępne było zdjęcie z Tecdoca.Na dzień dzisiejszy go nie ma. Znacznie utrudnia to wystawianie ofert. Czy to stan permanentny?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@eparzych bo to kosztuje 🙂

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem danych katalogowych TecDoc w swoim sklepie internetowym lub elektronicznym katalogu części prosimy o kontakt pod [edycja].

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eparzych
#7 Wielbiciel#

Posiadamy już licencję B2C  Tecdoc w swoim sklepie. Proszę by nie spamował Pan tematu.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@eparzych ale to Ty posiadasz nie allegro i może osoba która dodawała pierwszy produkt nie maiła zdjęć z TecDoc 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eparzych
#7 Wielbiciel#

Pierwsze produkty wprowadziło Allegro i były to produkty ze zdjęciami na bazie danych przekazanych Allegro bezpośrednio przez  TecDoca.   Czy ktoś ma  aktualne info od Allegro? Może jakiś pracownik?  Na pewno nie jest to tylko mój problem.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eparzych, możesz powiedzieć, o który produkt chodzi? Mógłbyś podać jego EAN?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
zibiautoczesci
#7 Wielbiciel#

Proszę o szczegóły mam sklep a chciałbym mieć zdjęcia z bazy tecDoc

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eparzych, w międzyczasie skonsultowałam Twoje zapytanie z odpowiednim działem. W chwili obecnej udostępniamy zdjęcia z katalogu TecDoc, ale tylko te, które spełniają wytyczne regulaminu Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów