anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zdjecia hitlera czy można sprzedawaćna allegro?

33spider33
#7 Wielbiciel#

natknęłam się na aukcje ze zdjęciami hitlera czy sprzedaż takich pamiątek nie jest w Polsce zabroniona?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

konto zamknięte
Nie dotyczy

ale klops.. to zdjęcie czyjegoś wujka z Olsztyna może 😮

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Towary zakazane;

propagujące **piiip**towski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość - z wyłączeniem towarów o wartości artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej;

Prawdopodobnie "każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie", więc nie wiadomo czy samo zdjęcie narusza zasady. Zależy od pracownika rozpatrującego zgłoszenie.

 

Dodam, że automatycznie zostało wymoderowane słowo zawarte w regulaminie Allegro - cyrk 🙂 To słowo to "fazsystowski".

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@33spider33 Prześlij mi proszę numery takich ofert, sprawdzimy je. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

33spider33
#7 Wielbiciel#

użytkownik [edycja] sprzedaje tego całą masę

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@33spider33, nie podajemy loginów 🙂

oznacz moderatorów

33spider33
#7 Wielbiciel#

ok, nie wiedziałam, myślałam że łatwiej tak podać niż numery aukcji których jest mnóstwo, to niech usuną

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca generuje spore zyski dla Allegro, dlatego tutaj zaważy ten fragment regulaminu " z wyłączeniem towarów o wartości artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej",  więc "stosowne działania" nie zostaną podjęte 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Werfyfikacja tych ofert jeszcze trwa, więc skąd ta pewność? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No teraz to już możecie celowo zrobić mi na przekór i podjąć "stosowne działania", ale normalnie, standardowo, bez pisania publicznie o sprawie, nic byście nie zrobili, wiem to na pewno. Wystarczy choćby cień wątpliwości i nic nie zrobicie aby tylko pobierać opłaty. Znaczy Allegro nic nie zrobi - nie Ty 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Jaki wynik weryfikacji? A może jeszcze trwa? 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Weryfikacja już się zakończyła, ale to mnie nie było tutaj przez chwilę, więc liczę na Twoje zrozumienie 🙂 

Jeśli chodzi o wskazane przedmioty to zawierają one wizerunek Adolfa Hitlera, ale nie zostały wyprodukowane współcześnie i ze względu na ich prawdopodobną wartość kolekcjonerską, oferty nie zostały usunięte. 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Jeśli są to oryginalne przedmioty historyczne, np. karty pocztowe itd. to na pewno można. Jeśli współczesne odbitki - to powinni gonić

oznacz moderatorów