anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestaw produktów dubluje w katalogu jeden z nich

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

Oferuję książki, stworzyłam zestaw dwóch, powiedzmy A i B, bo klienci w innych kanałach sprzedaży chętnie je kupują razem. Jedna z książek jest dostępna wyłącznie u mnie, wydawcy. Każdą pozycję  można oczywiście kupić także osobno. Tymczasem powyższy zestaw figuruje  w katalogu Allegro jako produkt A, nie ma informacji, że chodzi o pakiet z produktem B. No i mam teraz taką sytuację, że są dwie identyczne pozycje w Katalogu ( 2 x produkt A), nie ma zestawu. Czy można z tym coś zrobić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@publisher_kropla Obie książki powinny zostać wystawione osobno, jako niezależne produkty. Następnie w zakładce "zestawy i rabaty" możesz stworzyć wspomniany zestaw. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

🙂 Dokładnie to właśnie zrobiłam: książki były najpierw wystawiane osobno, po jakimś czasie zrobiłam zestaw. 

publisher_kropla_0-1719927671632.pngpublisher_kropla_1-1719927701722.png

Ten sam numer oferty: 15914164469, dwa różne produkty. W rezultacie mamy dwie identyczne oferty jednej książki.

oznacz moderatorów

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, chodziło o te same ISBN-y. Numery ofert są różne, ale w katalogu w obu przypadkach mamy ten sam produkt: jedną książkę.

oznacz moderatorów