anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie użytkownika

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

Gdzie mogę zgłosić użytkownika sprzedającego podróbki, które notorycznie podpina pod EAN oryginałów zaniżając ceny?

Jego produkty zgłaszałem wielokrotnie, ale nadal oferty widnieją na listingu. Ręce opadają, wprowadza kupujących w błąd i do tego zabiera klientów nieuczciwymi praktykami.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@3kELO   Masz prawo mieć wątpliwości ale powinieneś te podejrzenia zgłosić go właściciela marki.   Bo tak naprawdę to nie wiesz czy jest to nielegalna podróbka czy całkiem legalna produkcja na podstawie udzielonej licencji.

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

To ewidentna podróbka, nawet kupujący wrzucali zdjęcia tego produktu. Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzedawałby produkty na licencji w takiej cenie. Myślisz  że wielka firma zainteresuje się  randomem z polskiego marketplace? Nie sądzę. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Skoro wielkiej firmie nie zależy to w czym widzisz problem?

Niektórym firmom ni zależy na tępieniu podróbek bo cieszy ich wzrost popularności, jest to najskuteczniejsza i bardzo tania forma reklamy marki.  Więc nie utrudniaj...

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Ta odpowiedź jest żałosna, jeżeli ma Pan/Pani tak komentować, to proszę sobie darować. Sprzedawanie podróbek jest niezgodne z prawem, jeżeli popiera Pan/Pani takie procedery to gratuluję.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO Skorzystaj proszę z przycisku "zgłoś naruszenie zasad", który znajduje się na samym dole każdej oferty, 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Zgłaszałem już wielokrotnie...

oznacz moderatorów