anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zgłoszony zwrot towaru po 14 dniach

MysticalHome
#7 Wielbiciel#

Witam,

Jestem początkujacym sprzedawcą i mam pytanie odnośnie zwrotu towaru.

Klient zakupił stół i po upływie 14 dni od daty otrzymania zgłosił przez allegro zwrot tłumacząc w opisie,że mu nie pasuje.

Jak liczyc te dni, czy to jest 14 dni roboczych czy zwykłych i czy mam ten towar przyjąc?

Przesyłkę otrzymał 02.11 a dziś czyli 19.11 zgłasza zwrot, dlaczego miał jeszcze taka opcje na allegro mimo uplywu tego czasu?

dziekuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

aragil
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  "Przesyłkę otrzymał 02.11 a dziś czyli 19.11 zgłasza zwrot, dlaczego miał jeszcze taka opcje na allegro mimo uplywu tego czasu?"

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@MysticalHome Zwrotu po terminie możesz nie przyjmować ,jeżeli to jednak reklamacja musisz rozpatrzyć.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aragil Cześć. Podaj proszę numer tego zamówienia i datę zakupu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aragil Kupujący mógł wypełnić formularz zwrotu po 14 dniach (kalendarzowych, nie roboczych) od odebrania przesyłki, ale jeśli zrobił to po upływie tego terminu, to nie musisz przyjmować zwrotu - to zależy wyłącznie od Twojej decyzji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MysticalHome Nawet jeśli miał na Allegro czas na zwrot po 14 dniach od otrzymania towaru, a Ty dałeś tylko 14 dni na zwrot, nie musisz uznawać takiego zwrotu. Obowiązują przepisy, a nie informacje na stronach Allegro. Liczą się dni kalendarzowe. 

oznacz moderatorów