anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zlecenie odbioru inpost nowych zamówień

gsm-mania0
#8 Zapaleniec#

Cześć, mam takie pytanie. Wpada mi 5 paczek do paczkomatu. Zlecam z rana darmowy odbiór przez kuriera InPost, po czym za godzinę wpadają mi kolejne 2 paczki. I teraz jak zrobić, aby kurier też je odebrał, za darmo? Jest taka możliwość czy wszystko muszę naraz zrobić? A jeżeli jest, to jak zrobić aby uniknąć opłaty za tą jedną paczkę.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

konto zamknięte
Nie dotyczy

@gsm-mania0 drukujesz etykiety i dokładasz do reszty paczek, baz żadnych opłat. Kurier zabierze wszystkie razem. Przy generowaniu etykiet będzie wyświetlała się opłata za podjazd kuriera, ale zignoruj to, nie będzie naliczona. Nie składaj nowego zlecenia.

oznacz moderatorów

gsm-mania0
#8 Zapaleniec#

Okay, czyli dla tej jednej co mi została, daje odbiór przez kuriera, wyświetla się niby że 6zł, ale i tak za darmo wszystko jest? Dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów

gsm-mania0
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem tak jak mówiłeś, i skroiło mnie 5zł XD Coś chyba źle robię 😕

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@gsm-mania0  nie powinno tak być, opłata za podjazd kuriera pobierana jest przy zamawianiu podjazdu. Nie mogło pobrać kasy przy generowaniu etykiety wysyłkowej. W którym momencie pobrało Ci piątaka?

oznacz moderatorów

gsm-mania0
#8 Zapaleniec#

Aj chyba daltego że zrobiłem nowe zlecenie 😕 Czyli ma zostać status że zlecony odbió przez kuriera ale nie opłacać tak?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@gsm-mania0 Tak jak pisałam w pierwszym wpisie, nie rób nowego zlecenia. 

oznacz moderatorów