anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana danych konta z żony na męża

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:90619617
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór mam pytanie wystawiałam pierwszy raz na allegro przedmiot nie mając weryfikacji usługi payu przelałam przelew na który oczekuje weryfikacja ale jest jeden problem konto allegro było zarejestrowane na moje dane a numer konta bankowego z którego poszedł przelew na męża zmieniłam również dane konta na męża ale też oczekuje na potwierdzenie natomiast kupujący już zrobił przelew niestety ja mam nieaktywne środki nie mogę przelać na konto gdyż nie mam weryfikacji nie wiem co mam robić w tej sytuacji gdyż kupujący czeka na towar a ja nie wiem czy ma go wysłać czy dopiero po zatwierdzeniu środków jak długo to potrwa 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:90619617 jeśli kasa jest na allegro to możesz a nawet musisz wysłać ( bo jak kupujący rozpocznie dyskusje to zawiesza Wam konto ) kasę se później wypłacicie.

Nie da się zmienić danych konta 😞 jeśli nie masz konta bankowego to dopisz męża do konta allegro i wtedy przejdzie weryfikacja przelewem z konta bankowego męża 🙂

Konto zwykłe możesz dzielić ze współmałżonkiem. Wystarczy, że małżonek wyrazi zgodę a Ty podasz nam jego dane. Możesz to zrobić w każdej chwili w formularzu w zakładce Dane konta.

________
Κώστας
oznacz moderatorów