anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana numeru konta bankowego a błędny adres.

Client:45878469
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Wczoraj zleciłem zmiane numeru konta bankowego na inne. Dopiero po wyslaniu przelewow aktywacyjnych zorientowalem sie ze adres sie rozni. Stare podpiete konto mialo adres 11/48 a nowe ma 6a/76 (jest to to samo miasto i ta sama ulica, dane osoby sie nie zmienily). Czy istnieje szansa ze po 3 dniach czekania na weryfikacje zostanie ona odrzucona i bede musial to raz jeszcze poprawiac? Chcialbym zaznaczyc ze mam spora kwote do wyplaty i zalezalo by mi na szybkim zalatwieniu tego bo w czwartek zamykam konta bankowe przed wyjazdem do Anglii.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:45878469  Pisz zaraz do Allegro przez kontakt oraz sprawdz na czacie, ale raczej nie zostanie aktywowana... masz małe szanse przed czwartkiem...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:45878469
#7 Wielbiciel#

A czy jesli zmienilbym teraz w danych konta ten adres, dalo by to cos? Teoretycznie numer rachunku sie nie zmieni wiec moze to by dalo jakis rezultat lub odrobine cos przyspieszylo. Zamowilem rozmowe i skontaktowalem sie przez kontakt. Czlowiek w pospiechu i nie zauwazyl takiego bledu...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45878469 Zmień adres i wyślij przelew aktywacyjny ponownie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:45878469 BĘDZIESZ MUSIAŁA NIESTETY POWTORZYĆ AKTYWACJĘ , A TA ZOSTANIE ODRZUCONA .

oznacz moderatorów

Client:45878469
#7 Wielbiciel#

Dziekuej Wszystkim za pomoc. Po kontakcie z allegro okazuje sie ze PayU sprawdza jedynie dane osobowe bez adresu wiec nie powinno to miec wplywu na weryfikacje. Dobrego dnia !

oznacz moderatorów