anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana oceny kosztu wysyłki na czas wysyłki

White_Dove_
#12 Orędownik#
 
oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

mikeza
#20 Guru#

@White_Dove_  domyśliłem się, że jesteś kupującym, bo z początku myślałem o smarcie dla sprzedającego.

Zrób tak jak pisałem, jeśli uważasz, że sprzedający przegiął z terminem wysłania paczki oceń nisko obsługę klienta, to jest ocena w dużym stopniu związana z czasem wysłania paczki. Jeśli firma szanuje klienta stara się wysłać szybko, jeśli mają słabą obsługę to nie dotrzymują terminów nadania.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

#mikeza  odpowiem Ci prywatnie  na publicznym forum... brzmi paradoksalnie.... popełniłem jeden błąd... odebrałem rozmowę od sprzedającego... a pózniej się potoczyło....

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@White_Dove_, warto najpierw dogadać się przez telefon, chyba, że ktoś przesadza, jeśli wytłumaczy i będzie fair, to myślę, że musi być git 😄

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Rozmowa przez telefon nie jest rozwiązaniem. sam tego doswiadczyłem ... obiecywać mozna wiele.... dotrzymać słowa ... inna sprawa

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Rozmowa naktórą są dowody jest .Ok Jak  mam udowodnić rozmowę telefoniczną?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

zainstalować ACR 🙂

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

@konto zamkniętezapomniałeś dodać że przed użyciem ACR należy rozmówcę poinformować że rozmowa jest nagrywana. Wykorzystując takie nagranie bez wiedzy rozmówcy jest prawnie zabronione.

Więc musiałbym nagrać taki komunikat i zastąpić nim sygnał połaczenia.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@White_Dove_, dużo rzeczy jest zabronionych a ludzie robią, nie możesz jedynie udostępniać nagrania 🙂

oznacz moderatorów