anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana punktu nadania paczkomatu poprzez allegro Smart

meteser
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry
Jestem Smart. Wyrabiając etykietę niechcący nie zmieniłam odpowiedniego punktu nadania paczkomatu, i wydrukowało mi etykietę z punktem nadania w innym mieście. Czy mogę zmienić punkt nadania na etykiecie, lub jakoś nadać paczkę w innym paczkomacie niż na etykiecie?
Co mam teraz zrobić żeby nadać paczkę, bo mam 200 km do paczkomatu, który jest na etykiecie 😕
Pozdrawiam

dziękuję
Marta

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Moderacja Ci jutro usunie, poczekaj. Napisz tylko o jaką chodzi.

oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

Co mam napisać i komu? 😞

oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

Błagam napisz co mam napisać i gdzie.. bo będę musiała poprosić sprzedającego o rezygnację :(:(

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Rozumiem, ze chodzi o paczkomat inpost. W takim razie nie powinno to mieć znaczenia. Tam można nadać w każdym paczkomacie (jedynym wyjątkiem jest paczkomat odbiorczy w nim nie nadasz). W razie czego paczki z nadaniem w paczkomacie bez problemu przyjmują też POPy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiemy czy to In Post

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak nie Inpost to błędne odpowiedzi z winy autora. Napisał "paczkomat" co jest nazwą zastrzeżoną dla Inpostu. Na onach się nie znam i zamierzam trwać w  tej nie wiedzy ile się tylko da albo dopóki to nie zacznie przyzwoicie działać xD.

oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Tak, chodzi o Inpost. Mam na etykiecie miejsce nadania w innym mieście, niż aktualnie jestem. Jeśli to nie ma znaczenia i paczkomat przyjmie paczkę to bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi i zaraz lecę to sprawdzić.
Pozdrawiam
Marta

oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję 🙂
Udało się nadać w innym paczkomacie bez problemu 🙂 Miłego dnia

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

Ja tylko dodam że SMART tu nie ma nic do rzeczy.

oznacz moderatorów

YIVO
#11 Animator#

Jeśli nadajesz w paczkomacie możesz to zrobić w dowolnym. Dodatkowo, po anulowaniu przesyłki możesz wygenerować kolejną, Allegro pobierze opłatę za Smart dopiero w momencie nadania, także możesz wygenerować kolejną etykietę jak nadasz tylko jedna to nie zapłacisz za nią wg. Standardowego cennika.

oznacz moderatorów