anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana sposobu nadania - manager paczek

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Błędnie wybrałem nadanie w paczkomacie zamiast odbioru przez kuriera. Nie są jeszcze opłacone, jedynie przeniesione do zakładki PRZESYŁKI.

Czy jeśli kliknę ANULUJ (przesyłki), to czy będę mógł je wygenerować jeszcze raz bez opłat wybierając odbiór przez kuriera?

Dziękuję

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AcousticPassion a przesyłki smart? Podjazd kuriera darmowy od 5 paczek.

oznacz moderatorów

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

Właśnie to chciałem wybrać, ale miałem domyślnie zaznaczone nadanie w paczkomacie. Na logikę po anulowaniu powinienem móc to wybrać ponownie bez opłat, skoro jeszcze nie opłaciłem, ale wolę się upewnić.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AcousticPassion jak to przesyłki smart to ponowny import spowoduje pobranie opłaty jak za normalne przesyłki allegro.

oznacz moderatorów

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. Jesteś tego pewien? Jeśli tak, to jest to pozbawione logiki, ponieważ jeszcze nie zakończyłem procesu zamawiania, nie wygenerowałem etykiet, nie opłaciłem i jest dostępna funkcja anuluj, więc do czego miałaby służyć skoro wybrałem własnoręczne włożenie:)?  Anuluję w systemie, że sam ich nie włożę, a jak nie anuluję to też sam ich nie włożę?:)

Jeśli tak jest, to jest to żerowanie na błędach...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AcousticPassion gdzieś obiło mi się o oczy, że trzeba napisać do inpost aby usunęli paczki z systemu i powinna być możliwość importowania ponownie darmowych przesyłek. Spytać inpostu nie zaszkodzi .

Może moderatorzy mają większą wiedze co w takim przypadku 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@AcousticPassion 

Jeśli przesyłka nie została jeszcze opłacona, możesz ją anulować poprzez wybranie opcji "ANULUJ". Upewnij się, że anulowałeś wszystkie przesyłki wygenerowane do danego zamówienia i dopiero wtedy wygeneruj nową etykietę - powinna wygenerować się wówczas w usłudze SMART. 

oznacz moderatorów