anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w Programie Powitalnym

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

5 stycznia 2023 r. zmieniamy zasady działania Programu Powitalnego dedykowanego nowym przedsiębiorstwom, które uzyskają w Allegro status zweryfikowanego konta Firma.

Na czym polega zmiana

Od teraz Program Powitalny będzie się składał z jednego etapu. Etap drugi likwidujemy, więc sprzedający nie będą mogli się już do niego zakwalifikować. Pierwszy etap Programu będzie trwał nadal 90 dni (liczonych od zaproszenia sprzedawcy do wzięcia w nim udziału).

Pozostałe elementy Programu nie ulegają zmianie.

Co ze sprzedającymi zaproszonymi do Programu przed 5 stycznia 2023 r.

Sprzedawcy, którzy otrzymają zaproszenie do Programu Powitalnego przed zmianą regulaminu, nadal są uprawnieni do skorzystania z drugiego etapu na zasadach obowiązujących do 4 stycznia 2023 r.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AdrianHone
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie. Planuję założyć działalność i przekształcić swoje konto zwykle na firmowe 1 marca. Czy jest możliwość zmiany pakietu powitalnego na taki jaki był lub przynajmniej cofnięcie go do 180 dni ? Moja działalność głównie będzie zajmowała się sprzedażą używanych części samochodowych. Nie ukrywam że zasmucił mnie fakt skrócenia pakietu powitalnego. Głównie zależało mi na tym okresie 180 dni darmowego wystawiania ofert. Było by to dla mnie bardzo pomocne i ułatwiło start z firmą. Myślę że wiele osób myśli tak samo. Bardzo proszę o odpowiedź czy są Państwo w stanie zmienić regulamin pakietu powitalnego na podobny jaki był wcześniej, bądź przedłużenie tego obecnego od lutego. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pytasz poważnie czy zrobią dla Ciebie wyjątek? nie zrobią!!🤗

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Ty tak na powaznie czy kpisz? 😮

oznacz moderatorów

Client:48608076
#7 Wielbiciel#
Raczej nie bardzo 😄
oznacz moderatorów