anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

znikające produkty

Cremona_
#7 Wielbiciel#

hej,

mam problem ze znikającymi produktami na Allegro. jestem pewna, że je wystawiałam, mam je w spisie jako wystawione a ich nie ma. ani w zakończonych ani w trwających. sprawdzam całą swoją listę i na razie tych produktów jest kilka, ale obawiam się, że jest ich więcej. miał ktoś tak? jaka jest przyczyna? jak temu zapobiec? nie ukrywam, że jestem załamana.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Cremona_ bo w wystawionych ofertach nie masz znaczone faktura, i przeglądając z konta firma w widoku biznes nie zobaczysz swoich ofert, przełącz na widok konsument to je zobaczysz 🙂 Albo dodaj że wystawiasz faktury 😉 

Zrzut ekranu 2023-07-13 195016.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Cremona_
#7 Wielbiciel#

ale o tym, że nie ma tych ofert poinformowała mnie osoba, która korzysta z konta indywidualnego. i jak przełączyłam widok to nadal ich nie ma. a powinny być dwie oferty bo wystawiam je po raz kolejny. a znajduje mi tylko tą, którą wystawiłam przed chwilą.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Cremona_ wyczyśćcie ciasteczka z przeglądarki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Cremona_
#7 Wielbiciel#

Wyczyszczone. Komputer zresetowany. Bez efektu...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Cremona_ podaj proszę numery tych ofert.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Cremona_
#7 Wielbiciel#

Niestety numerów nie zapisywałam.

Nie mam jak udowodnić,.że je wystawiałam. Jest tylko moje słowo.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Cremona_ rozumiem. Wspomniałaś o spisie, dlatego myślałam, że może wiesz, o które oferty dokładnie chodzi. Widzę, że 1.07.2023 miałaś na koncie blokadę sprzedaży, ale nie zakończyliśmy żadnej z ofert. Sprawdziłam oferty, które zostały zakończone na przykład przez wykupienie towaru z ostatniego miesiąca: 13804093720, 13804012834, 13804111055, 13804064951, 13740749280, 13740848304, 13590894083, 13590831243, 13913085442, 13913046150.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Cremona_
#7 Wielbiciel#

Pisząc spis miałam na myśli swoją listę produktów, która tworzyłam na podstawie wystawionych ofert. 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Cremona_ rozumiem. Jak już wspomniałam, w komentarzu powyżej podałam wszystkie oferty zakończone w ciągu ostatniego miesiąca niezależnie od powodu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów