anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zweryfikuj swoje konto jako firmowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
alleloombard87
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, została zablokowana moja sprzedaż. Wyskakuje komunikat "Nie masz wymaganych uprawnień, aby wystawić ofertę (sprzedaż zablokowana). Zweryfikuj swoje konto jako firmowe". Z jakiego powodu jest zablokowana moja sprzedaż ? Skoro faktury i zwroty są robione na bieżąco.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@alleloombard87 Twoja sprzedaż została zablokowana z powodu niskiego procentu pozytywnych komentarzy. Masz zaledwie 97.3% poleceń. 

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@xyz96 

Nie przesadzaj. Spadek poniżej 98 procent pozytywów w ostatnim roku skutkuje wyłącznie zabraniem Smarta - jeśli był.

Sama wczoraj znalazłam oferty od aktywnych sprzedawców z poziomem poleceń 95-97 procent. 

Powód musi być inny - tym bardziej, że Allegro domaga się weryfikacji konta.

O ile wiem, kilkaset lombardów (tych przez dwa "O") w całym kraju działa pod tą samą firmą (NIP, adres, właściciel). Każdy z nich ma osobne konto na Allegro. Być może weryfikacja konta związana jest z tym, że wymaganych dokumentów nie przesłał bezpośrednio właściciel? Albo z ilością kont na te same dane?

Trzeba dopytać Allegro o powody - ale na pewno nie chodzi o komentarze. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby pan Jacek musiał osobiście wyjaśnić tę sprawę.

@alleloombard87 

Zapytaj przez formularz o powód blokady. I nie zdziw się, jeśli się dowiesz, że nie jesteś uprawniony do otrzymania odpowiedzi. Wtedy niech szef wyjaśnia.

oznacz moderatorów