anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części produktu przez kupującego.

e-Budowniczy
#7 Wielbiciel#

Witam. Co zrobić w sytuacji, gdy kupujący zużył dużą część zakupionego produktu, po czym stwierdził, że jednak się nie spełnia jego oczekiwań i zwrócił do nas? Jak dla nas całe opakowanie jest wartościowe, częściowo zużytego produktu już nie sprzedamy.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

LEW433
#21 Demiurg#

A jak wyglądała oferta, zamówienie? wygląda ze dało się zwrócić część zamówienia, a może kupujący sobie powybierał co do zwrotu!

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@LEW433 przecież w temacie masz "części produktu" a nie produktów. 

@e-Budowniczy masz prawo obniżyć kwotę zwrotu o utratę wartości, oszacuj ile jest warte to co zwrócił i tyle mu oddaj, może to być 1gr. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jaki  produkt ?

oznacz moderatorów

e-Budowniczy
#7 Wielbiciel#

Chodzi o wkręty. Całe opakowanie 250szt. Tylko w takiej ilości można zwrócić. Klient odesłał 175szt.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak tak zwrócił to zwrot musisz przyjąć, ale zwracasz mu tyle środków ile teraz jest to warte.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@e-Budowniczy będziesz się kopał z koniem o kilka złotych , umniejsz zwrot o 30 % 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@e-Budowniczy Oszacuj ile jest warte niepełne opakowanie i tyle zwróć kupującemu.

oznacz moderatorów

e-Budowniczy
#7 Wielbiciel#

Tylko niepełna paczka wkrętów nie posiada żadnej wartości. Nie sprzedajemy tego asortymentu na sztuki. Tak samo nie możemy wysłać do klienta niepełnej paczki wkrętów i zwrócić nadpłaty za brakujące sztuki.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@e-Budowniczy  tak naprawde masz dwie możliwości 

1) oddac 1 zł przyjmując że dla Ciebie produkt nie posiada żadnej wartości - no i potem kopac sie z koniem- komentarz , dyskusja i spór o wartość 175szt wkrętów

albo

2 oddac odpowiednio pomniejszona kwote a pozostałe 175szt sprzedac w osobno przygotowanej ofercie za obniżona cene. Wkrety są nowe i ktoś kto potrzebuje mniejszej ilości pewnie bez problemu je kupi

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Oddaj za 75 szt. (30%), sprzedaj 175 za 70%

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@e-Budowniczy serio masz z tym problem ?

Paczka np. kosztuje 250 zł za 250 szt, klient odsyła 175 szt oddaj mu 175 zł i zapomnij takie prawo a u Ciebie to akurat łatwe do wyliczenia 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 on nie sprzedaje na sztuki w sztukach

tylko na całe opakowanie

niekompletny i wybrakowany towar powinien być znacznie tańszy

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@e-Budowniczy Tylko niepełna paczka wkrętów nie posiada żadnej wartości. Nie sprzedajemy tego asortymentu na sztuki.

@RED niekompletny i wybrakowany towar powinien być znacznie tańszy

A co stoi na przeszkodzie, żeby sprzedać mniejszą ilość? Jak szukałam sobie wkrętów na Allegro, widziałam oferty po 10, 25 czy 50 sztuk. Można specjalnie podzielić większą ilość i spakować w woreczki. Niektórzy kupujący nie potrzebują całych opakowań i chętnie korzystają z takich ofert. A ceny przy małych ilościach wszyscy sprzedający ustawiali wyższe w przeliczeniu na sztuki niż przy całych opakowaniach.

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

Zerknijcie na najtańsze oferty wkrętów, które sprzedajecie. Niektóre są sprzedawane nawet na sztuki po złotówce, co dla kupującego jest bardzo wygodne, bo może sobie wziąć dokładnie tyle, ile potrzebuje. Przeciętny zjadacz chleba nie potrzebuje 250 sztuk w jednym rozmiarze, tylko małe ilości w różnych rozmiarach. Ja kupowałam całe opakowania i pewnie do końca życia nie zużyję.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@-Sainkho-  "Ja kupowałam całe opakowania i pewnie do końca życia nie zużyję."

Masz świetną okazję posprzedawać sobie na Allegro.  😂

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@br. 😁 Nie mogę, muszę mieć na czarną godzinę. 

Na Allegro nie sprzedaję i sprzedawać nie będę. Nawet kupować normalnie przestałam przez ubezwłasnowolnienie w ramach Smarta. Drobne zakupy produktów pierwszej potrzeby i na tym koniec. Allegro ma u mnie wielkiego negatywa, który prędko nie zniknie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@-Sainkho- Czarna godzina i wkręty....   Niedobrze się to kojarzy, sprzedaj albo nawet wyrzuć wkręty, nie prowokuj licha... 😨

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@br. @-Sainkho- Jak będzie sprzedawać na sztuki, to po 30-tej śrubce podpadnie pod DAC-7 😎

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@TomBanknoter Przecie to firma jest 😆 DAC7 im nie straszny.

oznacz moderatorów