anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot paczki przez inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
daianb
#7 Wielbiciel#

Witam, kupujący zamówił ode mnie przedmiot na Allegro lokalnie, zapłacił poprzez payu. Wysłałem do paczkomatu, który sam wskazał w danych do wysyłki. Paczka nie została odebrana i wróciła do mnie kurierem, ale nie mam z kupującym żadnego kontaktu (dzwoniłem na telefon, pisałem e-mail i nawet przez samo Allegro napisałem, ale zero z jego strony jakiegokolwiek kontaktu). Co mam w tej sytuacji zrobić? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
daianb
#7 Wielbiciel#

Witam, kupujący zamówił ode mnie przedmiot na Allegro lokalnie, zapłacił poprzez payu. Wysłałem do paczkomatu, który sam wskazał w danych do wysyłki. Paczka nie została odebrana i wróciła do mnie kurierem, ale nie mam z kupującym żadnego kontaktu (dzwoniłem na telefon, pisałem e-mail i nawet przez samo Allegro napisałem, ale zero z jego strony jakiegokolwiek kontaktu). Co mam w tej sytuacji zrobić? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@daianb Wysłałeś maila, masz dowód. Poczekaj, na pewno się odezwie. Jeśli będzie chciał ponownej wysyłki, powinien po raz drugi ją opłacić.

oznacz moderatorów
daianb
#7 Wielbiciel#

A czy za powrót paczki zostaną mi naliczone koszty?

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@daianb paczka w smarcie czy bez? 

 

oznacz moderatorów
daianb
#7 Wielbiciel#

Bez

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@daianb Zwroty InPost są bezpłatne.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@daianb Po co kolejny wątek, skoro w poprzednim pytałeś o to samo?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Czekaj, na pewno się odezwie. Dobrze, że wysłałeś maila. Jeżeli będzie chciał ponownej wysyłki, będzie musiał ją opłacić. jeśli będzie chciał zwrotu wpłaty, potrąć mu koszt wysyłki.

oznacz moderatorów