anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pienedzy allegro lokalne pomocy

MAMY ROZWIĄZANIE!
JOKER963
#7 Wielbiciel#

Witam jestem sprzedającym osobą prywatną mam pytanie do państwa sprzedałem na Allegro lokalnie procesor i kupujący zapłacił za procesor i nie zdążyłem jeszcze wysłać procesora i dostałem wiadomość od kupującego że jednak się pomylił i chce zwrot pieniędzy przesyłka była ustalona jako inpost paczkomaty dostałem etykietę i wszystko co mam zrobić jeśli zwrócę pieniądze a nie wyślę paczki to nie dostanę żadnej kary od Allegro ? Liczę na pomoc nie wiem co robić

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Knowhere
#21 Demiurg#

@JOKER963 Nie dostaniesz żadnej kary. Poproś kupującego o nr jego konta bankowego i zwróć mu pieniądze tradycyjnym przelewem (bo na AL inaczej tego nie da się zrobić).
Poprzez ten formularz https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d napisz do allegro z prośbą o zwrot opłaty za obsługę transakcji (prowizji, również opłatę za niewykorzystaną etykietę), dołączając dowód odstąpienia kupującego od zakupu (oraz ew. potwierdzenie z banku dot. zwrotu mu pieniędzy).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
JOKER963
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje za pomoc 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  Za niewykorzystaną etykietę InPost zwraca. Trzeba  wypełnić wniosek -reklamację  na stronie menadzera i  zwracają.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Za etykiety wygenerowane spod AL rozliczasz się bezpośrednio z allegro (są doliczane do salda), a nie z inpostem😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Ale na wypadek, gdyby jednak @JOKER963 generował etykietę spod managera inpostu, to powinien udać się na stronę https://inpost.pl/formularz-kontaktowy i jako "temat kontaktu" wybrać "Chcę otrzymać zwrot środków za niewykorzystaną etykietę lub kod nadania".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów