anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy kupującemu, który chce odesłać przesyłkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
jakzadarmo1
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry         

Chcę się dowiedzieć jak dobrze wykonać zwrot pieniędzy kupującemu, który zrezygnował z zakupu (sprzęt), ponieważ: "nie pasuje mi".  Czy mam najpierw zatwierdzić, że kupujący chce zwrot, później napisać, aby odesłał sprzęt i zaznaczyć "zwróć wpłatę"? 

Tylko czy, jeśli zaznaczę "zwróć wpłatę" to dostanę towar od kupującego? A może to działa, że jeśli kliknę "Zwróć wpłatę" to Allegro wypłaci kupującemu pieniądze dopiero gdy ja dostanę towar? Obawiam się, żeby nie wyszło tak, że kupujący będzie miał sprzęt i kasę za niego. 

Proszę mnie uświadomić jak to działa i poprowadzić.

Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Halfrunt
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów
jakzadarmo1
#9 Pomysłodawca#

Czyli jeszcze nic nie robić z wpłatą? Mam napisać do kupującego, że ma wysłać, czy zostawić to tak jak jest na chwilę obecną?

oznacz moderatorów
jakzadarmo1
#9 Pomysłodawca#

Nie dostałam odpowiedzi na pytanie, które jest dla mnie nadal istotne. Masz linka i baw się. Tyle dostałam. Dzięki

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale co się obrażasz? Czego nie dostałaś? Dostałaś linki do poczytania. Oprócz tego radę "Ze zwrotem pieniędzy poczekaj, aż otrzymasz towar."

skoro klient ci kliknął ze zwraca,  to piłka po jego stronie. Czekaj na paczkę i tyle. Dostaniesz, obejrzysz, ocenisz i wtedy kliniesz zwróc wpłatę.

oznacz moderatorów
jakzadarmo1
#9 Pomysłodawca#

 

 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie jest obrażaniem się napisanie, że nie dostałam odpowiedzi. - nie, nie jest.

Ale to "Masz linka i baw się. Tyle dostałam. Dzięki" przeczytaj na głos i posłuchaj siebie.

oznacz moderatorów
jakzadarmo1
#9 Pomysłodawca#

Przeczytałam i nie widzę w tym problemu. To stwierdzenie faktu. Serdecznie pozdrawiam 

oznacz moderatorów
jakzadarmo1
#9 Pomysłodawca#

Nie obrażam się. Czekałam na taką właśnie odpowiedź, jak od Ciebie. W linku było, "zwróć wpłatę" i tyle. Czyli według linka miałam zostać bez towaru i pieniędzy. Chciałam to wyjaśnić.

Nie jest obrażaniem się napisanie, że nie dostałam odpowiedzi.

Poszperałam głębiej w Google i już wiedziałam co mam zrobić.  

Dzięki za krótką i na temat odpowiedź.

oznacz moderatorów