anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy za wylicytowany przedmiot

pdwornik
#4 Eksplorator#

Witam. Jakis czas temu mialem do sprzedaży jeden przedmiot. Z jakiegoś powodu doszło do pomyłki i wystawiłem aukcje na allegro lokalnie i na zwykłym allegro (czego nie zauważyłem). Przedmiot wysłałem klientowi z Allegro lokalnie ale zauważyłem o jeden przelew za dużo. Okazało się ze ktoś kupił go tez przez licytacje na zwykłym Allegro. Ładnie wyjaśniłem sytuacje ze doszło do pomyłki i zwróciłem pieniążki przez opcje zwróć środki. Dzisiaj dostałem pismo ze mam 7 dni na wydanie przedmiotu. Jeśli tego nie dokonam to klient zabiera jak twierdzi "bezzasadnie wpłacone środku na konto" na rzecz odszkodowania i ciagle oczekuje na dostarczenie przedmiotu. Czy ktoś miał już taka sytuacja ? na ile takie pismo jest "poważne" i jak poradzić sobie z taka sytuacja? Dodam ze nigdy nikogo nie oszukałem i nie mialem takich intencji. Dzięki za odpowiedzi

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież ta opcja zwrotu automatycznego wynika z obsługi Allegro, pierwszy raz czytam coś takiego, ciekawe co na to Allegro. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@pdwornik Nie masz się czym martwić.
Jedyna opcja aby kupujący coś 'ugrał' to pozew cywilny ale szansa, że 'ugra' cokolwiek jest minimalna jeśli zwróciłeś mu wpłatę.

oznacz moderatorów

pdwornik
#4 Eksplorator#

Tak, wyplata została zwrócona odrazu jak się zorientowałem ze środki wpłynęły mi na konto. Dokonałem zwrotu przez opcje Zwróć wpłatę na allegro. W zakładce transakcji widnieje wpłata od klienta i mój zwrot. Suma środków wpłaconych jest 0. Dodam tylko ze to nie byla chęć oszukania klienta bo poprzednia licytacje wygrał i otrzymał wylicytowany przedmiot. Porostu tym razem nastąpiła zwykła pomyłka

oznacz moderatorów