anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

streich
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałem przedmiot przez Kup Teraz, dostałem wpłatę od kupującego. Ale przez pomyłkę zrobiłem zwrot tej kwoty, tylko nie przez allegro a przez mój bank. Czy pieniądze wrócą do kupującego? Czy Allegro odeśle je do mnie?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

@streich  napisał(a):

Witam. Sprzedałem przedmiot przez Kup Teraz, dostałem wpłatę od kupującego. Ale przez pomyłkę zrobiłem zwrot tej kwoty, tylko nie przez allegro a przez mój bank. Czy pieniądze wrócą do kupującego? Czy Allegro odeśle je do mnie?


Nie, nie wrócą pójdą na konto bankowego, napisz do kupującego.

oznacz moderatorów

streich
#7 Wielbiciel#

Ale na jakie konto? Moje czy kupującego?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@streich Na jakie konto dokonałeś zwrotu i skąd je miałeś? Musiałeś zrobić zwrot na konto w allegro finanse bo z stamtąd dostajesz pieniądze od kupujących.

oznacz moderatorów

streich
#7 Wielbiciel#

Wypłata PayU.................. i przez przypadek zrobiłem tam zwrot przez moje konto w Santanderze

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

streich
#7 Wielbiciel#

Zwrot. Tylko Wypłata "PayU" to początek tytułu przelewu. I teraz niema pieniędzy ani na moim koncie ani na koncie kupującego bo rozmawiałem z nim. To było 2 dni temu.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@streich poproszę o numer tego zamówienia. Sprawdzę wszystko w systemie i dam znać.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

streich
#7 Wielbiciel#

16084685991

oznacz moderatorów

streich
#7 Wielbiciel#

Nr oferty 16084685991

oznacz moderatorów

streich
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@streich nie widzę zwrotu środków dla kupującego poprzez nasz system. Pieniądze za sprzedaż tego przedmiotu (150 zł + 30 zł za dostawę = łącznie 180zł) znajdują się na Twoim saldzie w Allegro Finanse, skąd możesz je zlecić do wypłaty. Jeśli zwracałeś pieniądze bezpośrednio przez swój bank, skontaktuj się z kupującym, aby ustalić, co dalej z tą transakcją.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

streich
#7 Wielbiciel#

Ikonkę "Wypłać środki" mam nie aktywną. Nie jest w kolorze pomarańczowym, tylko szarym. Nie można na nią kliknąć.

oznacz moderatorów