anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot prowizi

MAMY ROZWIĄZANIE!
client11546
#11 Animator#

zwrot prowizi transakci 14973033322 trasakcia 14987936741 i to jak najszybciej klijent dostał zwrot ałtomatycznie  to i prowizia powina byc zwrucona ałtomatycznie

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Monika__L
#16 Inspirator#

ranyyyy.......

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@client11546 Cześć. Wniosków o zwrot prowizji nie składasz przez Allegro Gadane, tylko przez specjalny formularz. Tutaj wszystko dokładnie opisujemy, zapraszam do zapoznania się; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

opisałam wszystko przez formularz poprostu zostałam oktadziona z prowizi jeszcze allegro powino mi zwrucic 102,49 tak okradają z prowizi ale pani nie zgłasza czekam na wyjasnienie od allegro no niestety tak funkcionuję allegro ale ja tego nie popuszcze

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

prowizji

transakcji

transakcja

klient

automatycznie

prowizja

zwrócona

zwrócić

funkcjonuje

możliwe

które

..........?

oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

tu nie trzeba mnie pokazywac co i jak ja to wiem tylko kto dogodzi dla allegro 3 konta mam załatwione tam nic nie jest normalne 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@client11546 @Jakoś wszyscy sobie na tym allegro radzą a Ty jedna masz ciągle jakieś problemy 😕

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Przecież na to się da patrzeć. Nie powiesz, że nie.

oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

tu nie trzeba patrzeć tylko czytac już nie bedziesz patraec jak tylko allegro rozliczy prowizię to żegnam się ze złodziejami czas zakonczyc dzwigac paczki na pocztę i charowac na punky i na prowizię tak załatwiacę konta prywatne

oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

bo nie umiem kombinowac narazie to dobrze robi allegro

oznacz moderatorów