anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji

MAMY ROZWIĄZANIE!
kondzior41
#7 Wielbiciel#

Witam

Ostatnio wystawiłem kilka rzeczy na licytacje. Niestety w były 3 przypadki w których osoba która wygrała licytację postanowiła nie płacić. Zero odzewu, więc po jakimś czasie wystawiłem ogłoszenia ponownie. Oczywiście wystąpiłem o zwrot prowizji za rzeczy których nie sprzedałem, niestety żebym dostał zwrot to kupujący o tym decyduje czy go dostanę czy nie. Nie miał zamiaru zapłacić za wylicytowane rzeczy a co dopiero zgodzić się na mój zwrot. Oczywiście allegro odrzuciło moje wnioski . Czy to tak ma działać???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kondzior41 To miała być wpłata z góry czy przy odbiorze? Jeśli z góry, to w odwołaniu od nieprzyznanego zwrotu napisz, że kupujący nie zapłacił i poproś Allegro, aby kupujący pokazał dowód wpłaty jeśli twierdz, że zapłacił.

Jeśli to była płatność przy odbiorze, kupujący powinien Ci przysłać na piśmie (mailem) swoją rezygnację z zakupu, którą dołączysz do odwołania.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kondzior41 rabat transakcyjny (zwrot prowizji) nie został przyznany automatycznie, ponieważ nie dostaliśmy odpowiedzi od Kupującego na maila z zapytaniem o przebieg transakcji. Jednak po zapoznaniu się ze sprawą otrzymałeś rabat, a korekta będzie widoczna na Twoim rachunku.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów