anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

Czy mogę wystąpic do Allegro  o zwrot prowizji  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

Dostanie ostrzeżenie kupujący ,ile ostrzeżeń żeby doszło do zawieszenia konta?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ostrzeżenie, a niby za co?

oznacz moderatorów
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

No ja wystawiłem przedmiot, wygrał licytacje i doszło do sfinalizowania transakcji i przedmiot uległ uszkodzeniu o czym kupujący został poinformowany i srodki zostały mu zwrócone i ja już napisałem do allegro o zwrot prowizji myślę że mi przyznają  ,czasami jest tak że kupują i nie finalizują transakcji po wygranej aukcji kontakt do bani i o prowizje trzeba walczyć jako sprzedający i kupujący powinien otrzymać za niewywiązania się z umowy kupna tak kiedyś było 

oznacz moderatorów
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podesłanie linku z odnośnikiem do zwrotu prowizji, miłego dnia życzę 😊✌🏼

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sebek_ti7 podlinkowany przez @LEW433 formularz odnosi do odwołania od decyzji o rabacie transakcyjnym i wypełniasz go, gdy odrzuciliśmy Twój piwerwszy wniosek.
Natomiast aby złożyć wniosek o przyznanie rabatu transakcyjnego (zwrotu prowizji) powinieneś w zakładce Zamówienia wybrać ofertę, do której chcesz złożyć wniosek o rabat. Przy wybranej ofercie kliknąć [akcje], a następnie [zwrot prowizji]. Zaznaczyć produkty, które kupujący zwrócił w danym zamówieniu i wybrać [złóż wniosek]. Na jego złożenie masz 45 dni od zawarcia transakcji. 
Wszystkie swoje złożone wnioski znajdziesz w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

Juz wypełniony został i otrzymałem zwrot prowizji dziękuję Pozdrawiam  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów