anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru przez kupującego

narz-warsztatowe
#7 Wielbiciel#

Witam. Jestem początkującym sprzedawcą na allegro wystawiam towar na zasadzie  dropshippingu.

Kupujący kupił przedmiot okazało się że jest nie zgodny z opisem i zrobił zwrot poprzez Allegro, oczywiście na swój koszt ale uzgodniłem wcześniej że oddam mu za przesyłkę. Adres zwrotu na Allegro mam podany bezpośrednio do hurtowni ( z której towar został dostarczony). Klient odesłał poprzez automat zwrotu z Allegro ale przesyłka do hurtowni nie dotarła. Napisałem do klienta aby przesłał list przewozowy to odpisał mi żeby mu nie zawracać głowy bo już ktoś o to pytał ( dziś pierwszy raz się do niego zwróciłem z prośbą o podanie numeru listu przewozowego) i jest teraz za granicą i wróci  na święta :).

Moje pytanie to w jaki sposób mam dotrzeć do listu przewozowego aby odnaleźć ten zwrot???

Pozdrawiam o oczekuję odpowiedzi 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@narz-warsztatowe Wejdź w zakładkę Sprzedaż-Obsługa zamówień-Zwroty.

Tam znajdziesz nr listu przewozowego.Klikniesz w niego i wyświetli Ci, co się z przesyłkę dzieje/działo.

oznacz moderatorów

narz-warsztatowe
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie ma listu przewozowego.

Metoda dostawy: Wysyłka własna.

Adres zwrotu: Taki jak podałem do zwrotów.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Czyli zwrot zgłosił poprzez Allegro ale wysłał poza? To jest w jego interesie podać potwierdzenie nadania (nr listu przewozowego).Na jakiej podstawie masz stwierdzić że zwrot został dokonany?

oznacz moderatorów

narz-warsztatowe
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie myślałem. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów