anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot towaru w calosci przez smart opon

c9adi12
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem kupiłem opony przez allegro Smart  dzisiaj nadusilem zwrot towaru całości a są to opony komplet 4szt. Wydrukowało mi jedna etykietę i tam pisze 1paczka a opon jest cztery jak mam to zrobić proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Spakuj 4 opony w jedną paczkę i odeślij z jedną etykietą. Jeśli się nie da, poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e Najszybszy jest czat.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96  "Spakuj 4 opony w jedną paczkę" 😪😪😪 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 

Spakuj 4 opony w jedną paczkę" 😪😪😪 

i przekaż kurierowi 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Tak, spakuj 4 opony w jedną paczkę i naklej jedną etykietę, a jeśli się nie da, poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e Najszybszy jest czat. 🐵🐵🐵🐽🐽🐽

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@c9adi12 nie bądź cieniasem zrób jedną paczkę z oponami jak pisze @xyz96 i wsadź ja do paczkomatu

Chuck Norris to by tira opon wsadził do paczkomatu o gabarycie a

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@c9adi12 Czy opony zostały do Ciebie dostarczone jako 4 osobne przesyłki?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not Najprawdopodobniej jako dwie, bo opon nie można pakować po 4 szt. (żaden kurier tego nie przyjmie), jak ktoś wyżej zasugerował, tym samym wprowadzając autora tematu w błąd.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Niby nie można, ale...

Jeżeli uda mu się spakować w karton nawet i o wymiarach 120x60x60cm (o ile gdzieś taki dostanie...), to wyśle 😉 na poczcie nie ma wagi gabarytowej, jedynie rzeczywista.

Przetestowałem już taką paczkę i faktycznie poszło (akurat to było 110x50x50, bez różnicy w sumie), nawet dopłaty nie było 😄 - jedynie problem w tym, że założyciel wątku miał smart i nie wiem jaki to przewoźnik. Jeżeli etykieta zwrotna poczty, to coś ugra.

Na Apaczce taki gabaryt akurat ładnie można wysłać

DarkStoorM_0-1609234011036.png

 

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

Hej all @konto zamknięte @xyz96 @Knowhere @nat_not i inni... trwa dyskusja, wszyscy się "domyślają" - jak było pakowane, jak było przesyłane itp... A autor wątku @c9adi12 ma to serdecznie w......  Zostawcie - szkoda dżuli.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów