anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot za uszkodzenie paczki przez kuriera

Adams850
#7 Wielbiciel#

Witam, wykonuję personalizowane tablice z planem stołów na wesela, pierwszy raz zdarzyło się, że paczka została naprawdę  zniszczona wraz z zawartością , nie ma już czasu na wykonanie i wysłanie drugiej tablicy ponieważ wesele jest jutro.  Komentarz kupującego załamuje ręce- tablica bardzo ładna ale dojechala połamana  i oczywiście nie polecam ocena negatywna za prace kuriera. został oczywiście złożony wniosek reklamacyjny jak to wygląda ze zwrotem kosztów dla kupującego mam czekać az  dpd  pokryje straty co pewnie bedzie trwało 30 dni czy musze zwrócić kupującemu środki w ćiagu 14 dni ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Adams850 zwróć kasę zamim zrobi to za Ciebie allegro z pełnymi związanymi z tym konsekwencjami . Kupujący nie jest niczemu winien w końcu zapłacił tyle ile żądałeś , a otrzymał co ? ... źle zapakowaną paczkę i gorycz w takim dniu  . DPD pewnie odrzuci reklamację pisząc w odpowidzi to co ja wcześniej .

oznacz moderatorów

Vroza
#2 Obserwator#

Jak dla mnie to blednie zakładasz ze oddadzą Ci pieniądze. W 90% a może i nawet więcej reklamacji które robiłem to wszystkie były odrzucane. 🙂 to są ich pieniądze , nie lepiej zgonić winę na błędne zapakowanie paczki ? No wiadomo ze lepiej !;)

oznacz moderatorów