anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty zaraz po z zakupie

wiechu383
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że allegro wprowadza w błąd sprzedających, jeśli zaraz po zakupie kupujący może dokonać zwrotu a nie anulowania. Ja się mylę w tym, bo informacja o zwrocie sugeruje, że kupujący który już odebrał produkty i robi ich zwrot i czekam na ten zwrot. Nie jestem w stanie dokładnie czytać wszystkich informacji na emailu i czytam tylko po tytułach, bo jest ich tyle. To jakiś koszmar. kupujący coś kupi, w między czasie kilkanaście innych wiadomości i jak po 2 godzinach widzę informacje o zwrocie, to nie jestem w stanie tak od razu powiązać, że ten zwrot dotyczy zakupu z przed 2 godzin. Na moje allegro dalej jest informacja o zakupionym i opłaconym produkcie. Ja na podstawie tej strony czyli " moje allegro" pakuję i wysyłam zamówienia. I co z tego, że towar wróci, ale ile czasu na pakowanie, kasa za wysłanie, później korekty i tyle problemów i tracenia naszego cennego czasu. Nie można tak jak było wcześniej udostępnić tylko anulowanie zakupu? Co myślicie o tym ? Tylko ja mam taki problem?

3 ODPOWIEDZI 3

Odp.: Zwroty zaraz po z zakupie

lew433
#21 Demiurg#

Nie tylko Ty masz taki problem, ale po zamianie statusu przesyłki kupujący już nie może anulować zakupu, musi zrobić zwrot, po co kupował inna rzecz.

x.y.z "ja się nie mylę nigdy, zapamiętaj " 😄 i to nie jest prawda
Odpowiedz
Ładowanie...

xyz96
#21 Demiurg#

@wiechu383 Zarówno zwrot, anulowanie i rezygnacja wysłana mailem są odstąpieniem od umowy. Kupujący może odstąpić przed wysyłką i przed dostawą. Korzysta z czego chce i z czego ma możliwość skorzystać. Allegro nie może zabronić dokonać tak zwanego zwrotu przed dostawą, ponieważ zwrot jest informacją o rezygnacji, czyli odstąpieniem od umowy.

Odpowiedz
Ładowanie...

kolekcjoner608
#13 Ambasador#

@wiechu383 Zbyt duża swoboda pozwala kupującym bawienie się w zakupy ,najpierw coś kupują a potem przeglądają inne oferty szukając korzystniejszej a z tej zakupionej rezygnują robiąc bałagan .Dobrze jest najpierw przejrzeć oferty ,wybrać to co najbardziej pasuje .

Odpowiedz
Ładowanie...