anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot na Allegro (nie Lokalnie) z telefonu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
gusiam80
#1 Nowicjusz#

Chciałam wystawić przedmiot na Allegro. Z automatu przekierowuje mnie do Allegro lokalnie.

W chwili obecnej posługuje się tylko Smartfonem i tam nie bardzo widać, gdzie można wystawić przedmiot. Próbowałam ustawić widok na komputerowy, ale to też nic nie daje.

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:44052296
#21 Demiurg#

@gusiam80 użyj linku https://allegro.pl/offer/?lokalnie

lub kliknij w formularzu przekieruje Cię na normalne allegro

\lokalnie 01.JPG

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@gusiam80 Zobacz ten post;

sprawdziłam to i w aplikacji nie wystawisz oferty na Allegro tylko na Allegro Lokalnie, ale jeżeli wejdziesz na Allegro przez przeglądarkę na telefonie, a później w Sprzedaż > Obsługa ofert > Wystaw przez formularz > tutaj pojawi się formularz wystawienia na Allegro Lokalnie, ale jeśli zjedziesz na sam dół to możesz kliknąć w "dotychczasowy formularz", wówczas przeniesiemy Cię do formularza wystawiania na Allegro.

   Monika
   Moderator
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gusiam80 dodam jeszcze, ze jeżeli masz zainstalowaną aplikację sprzedażową Allegro to zostaniesz na nią automatycznie przekierowana, więc w przeglądarce powinnaś otworzyć nową kartę w trybie incognito, zalogować się i postępować tak jak w cytowanym wpisie @xyz96 Sprawdziłam to przed chwilą i mogłam wystawić na moim telefonie ofertę na Allegro w ten sposób 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
butiknamlynie
#7 Wielbiciel#

chba coś sie zmieniło znowu bo nie da się w ten sposób .Jest jakaś inna możliwość?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@butiknamlynie Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Jeśli chcesz wystawić ofertę na Allegro, skorzystaj z tego formularza.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
butiknamlynie
#7 Wielbiciel#

Niestety,sprawdzałam przed chwilą,z tego formularza wystawia się tylko lokalnie,to jakiś dramat

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@butiknamlynie Prześlij mi proszę zrzuty lub zdjęcia kolejno wykonywanych kroków. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mlynarz10
#7 Wielbiciel#

odinstalowałam apki allegro i allegro lokalnie i dopiero teraz mogę wystawić na zwykłym allegro ze smartfona

oznacz moderatorów