anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

10 monet za zainstalowanie i 1wszy zakup w aplikacji allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
inqubi
#9 Pomysłodawca#

Taką ofertę dostałem m.in. w emailu reklamowym od Allegro związanym ze smart (próbnym)

Więc zainstalowałem a tam na górze oferta 15 monet za 1wszy zakup. Kliknąłem w nią zalogowałem się i otwarła się informacja że to TYLKO dla nowych użytkowników więc NIE DLA MNIE

pytanie; Czy emaile reklamowe związane ze stmart-em są spersonalizowane? Czy oferta którą dostałem w emailu od Allegro OBEJMUJE MNIE? Czy to pic na wodę...

Już się raz dałem nabrać bo rozsyłali np do wszystkich użytkowników-sprzedawców prywatnych emaile o obowiązku który ich nie obejmował (bo nie miał prawa obejmować) z restrykcjami aż do zawieszenia konta...

Dziękuję za odpowiedź i pomoc

Miłego Popołudnia.

Zbyszek.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
br.
#21 Demiurg#

@inqubi  Coś sie nie zgadza. Ja jestem  bardzo, bardzo starym użytkownikiem i ten kupon dostałem.  Może miałeś wcześniej zainstalowaną apkę, może juz raz zgarnąłeś te 15z ?

Odinstaluj aplikację odczekaj, powiedzmy dzień  i zainstaluj ponownie. Może wtedy uznają cię za nowego?

Na Allegro wszystko jest możliwe.

ps.  może być ważne abyś się logował w apce z sieci komórkowej, nie z  sieci domowej bo rozpoznają numer IP i uznają że jesteś bardzo stary...

oznacz moderatorów
inqubi
#9 Pomysłodawca#

Ja chyba też.... 22 lata allegrowania 😉

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@inqubi doprecyzuj, o jaką dokładnie promocję chodzi? Są różne np. kupon za pierwszy zakup w aplikacji. Są też kupony za zainstalowanie aplikacji. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
inqubi
#9 Pomysłodawca#

Ach kliknęło się niechcący "rozwiązane"... przeprosiny 😞 

No więc to był dopisek na samej górze jakiegoś emaila w intencji: "zainteresował cię ten a ten przedmiot..." - a sam napis tak jak podalem: "....10 monet za zainstalowanie i 1wszy zakup w aplikacji allegro...." (prawie literalnie i zupełnie semantycznie).

oznacz moderatorów
inqubi
#9 Pomysłodawca#

Dodam że już miałem apke i dostawałem monety i za zainstalowanie I za 1wszy zakup i to chyba nieraz...

oznacz moderatorów