anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

5 dostaw, do wykorzystania przez rok?

Puch2
#8 Zapaleniec#

Witam.

Brakuje mi takiej opcji "5 darmowych dostaw, do wykorzystania przez rok" w cenie miesięcznej opłaty Smart jak za miesiąc. Ta promocja jest po prostu tak genialna że  dziwię się że nikt na to nie wpadł by była na stałej w ofercie płatnej. Uzasadnię to od strony kupującego. Kupując Smart na miesiąc muszę wkalkulować jako polski janusz i sporadyczny konsument co najmniej dwie wysyłki by zakupy się zwróciły. Nie zawsze jest to możliwe więc często unikam zakupów odkładając je na na moment kumulacji by zakup Smarta miał sens. Niestety spora część ofert po dużym czasie jest nieaktualna lub nieopłacalna co wprowadza frustracje. Napisze ktoś "masz taniego Smart na rok". No cóż, aż takim fanem jednego serwisu/sklepu nie jestem by to była dla dobra inwestycja. Przypuszczam a nawet pewien jestem że z takim dylematem ma większość sporadycznie korzystających z Allegro  do czynienia. Rozmawiam też z znajomymi i z taką opcją byliby szczęśliwi a przy obecnym stanie unikają serwisu. Myślę też że w serwisie zwiększył by się obrót z czego byłyby zadowolone wszystkie trzy strony, sprzedawca/ kupujący/serwis. Zostawiam to pod rozwagę bo możliwe że po tym wpisie coś się urodzi ciekawego.

Pozdrawiam zespół.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

Puch2 taaa.. , a zapytałeś czy serwis jest zainteresowany klientami robiącymi zakupy od Wielkich Dzwonów ?

oznacz moderatorów

Puch2
#8 Zapaleniec#

@21 Demiurg Jest to tylko propozycja takiej płatnej opcji odnawialnej po wyczerpaniu 5 zakupów. A czy serwis jest tym zainteresowany to się okaże jak na wątek trafi osoba kompetentna w podejmowaniu decyzji.

@21 Demiurgnie jestem z serwisem od samego początku jego istnienia, ale i tak podziękuje za dobre rady. Nie wspomniałeś jeszcze o podatkach i cłach co niniejszym uzupełniam :).

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Puch2, dzięki wielkie za Twoją sugestię. Przekażę ją w odpowiednie ręce. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Puch2
#8 Zapaleniec#

@mr_oma Dziękuję, takiej odpowiedzi się spodziewałem.

Miłego dnia tym co piszą na temat i spamerom.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Puch2 Mało znasz Allegro. Na przekazaniu (o ile ono naprawdę nastąpi), się skończy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, to w takim razie skąd biorą się zrealizowane pomysły?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Stąd się biorą, że działają bezpośrednio lub pośrednio na korzyść Allegro. Te działające na niekorzyść nie zostaną zrealizowane 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, w takim razie nie widzę powodu, by tak kategorycznie wyrokować w sprawie sugestii zgłoszonej przez @Puch2. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Masz prawo tak uważać. Ja mam prawo mieć własne zdanie 🙂 Na podstawie kilkunastu lat doświadczeń i obserwacji poczynań Allegro .

oznacz moderatorów

Puch2
#8 Zapaleniec#

@xyz96  w korpo każdy lubi premie i widać że Allegro/**piiip** kombinuje jak może by dalej być konkurencyjne na naszym małym rynku. Uważam że kto opanuje tanie przesyłki wygra ten wyścig nawet z **piiip**. Na tą chwilę jest jeszcze równowaga bo wiele towarów tu taniej kupie lecz wielu nie mają sprzedawcy wcale w ofercie. Faktem jest że masz rację. I me życzenie jest obyś jej nie miał :).

Pozdrawiam

oznacz moderatorów