anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alegro Smart

Matteejj
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

Jeszcze niedawno na allegro smart działał w ten sposob że łączna kwota zakupów 40zł np od różnych sprzedawców dawała darmową wysyłkę. Teraz to tak nie działa. Czy można to gdzieś załączyć / wykupić taką opcję? 

 

Dlaczego to się zmieniło i czy zacznie znów działać jak działało?  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Matteejj za często z tego korzystałeś i wykluczyli Ciebie, byli w plecy na kosztach wysyłki 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Matteejj
#7 Wielbiciel#

Lipa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Matteejj
#7 Wielbiciel#

dzięki. Ale wolałbym poprzedni system rozliczania Smart niż kupon w kategorii Pielęgnacja który dziś dostałem. 

Może za jakiś czas zmieni się coś i znów będzie po staremu. 

Dla mnie mogłoby nawet byc 100 albo 200zł mininalna kwota ale żeby oferty się łączyły od różnych sprzedających. Może ktoś z allegro to czyta... 

pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ale to nigdy tak nie działało. To o czym piszesz było tylko na kontach testowych. Tylko oczywiście allegro "zapomniało" powiadomić ludzi, że na nich testuje... Także po prostu po zakończeniu testów wróciłeś na ogólne zasady. 

oznacz moderatorów

Matteejj
#7 Wielbiciel#

Działało ale testowo jak piszesz. Ciekawe z jakim skutkiem skończyły się testy. 

Jeśli nie wejdzie w życie tzn że im się  to nie opłaca. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wygląda, że z marnym, bo nie wprowadzili tego tylko podwyższyli limity.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Matteejj pewnie że się nie opłaca, kto ma za to płacić ???

Dam Ci przykład, zaokrąglę żeby łatwiej było liczyć, kupujesz od 4 sprzedawców produkty za 10 zł i masz 4 wysyłki w smart, allegro zarabia na tym 4 x 1 zł sprzedawca ma marżę 2 zł na zamówieniu ( tu musi z tego spakować, kartonik itp. ) koszt jednej wysyłki paczkomat 9,99 zł, policz se sam 😄

A jak chcesz różne produkty od róznych sprzedawców dostać w jednej paczce możesz zamówić z magazynu to połączą Ci zamówienie za 45 zł i będzie darmowa wysyłka https://allegro.pl/magazyn-allegro

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Matteejj
#7 Wielbiciel#

a rozdawanie kuponów promocyjnych się opłaca? Też w jakimś sensie nie - ale czego się nie robi żeby zwabić klientów...

 

Dzięki za linka do magazynu allegro. Nie wiedziałem o tym. Jest tam niestety tylko ułamek tego co na allegro. Ale może kiedyś się przyda. 

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech weszłam w tego linka. W tym magazynie allegro to aby na pewno nie powinno być komunikatu dozwolone od lat 18stu??? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak od 40zl było dla tych co zapłacili za Smart przed 21.112002r a teraz jest od 45zł a od kilku sprzedających to było dla wybranych, już także nie ma.

oznacz moderatorów