anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro family smart

Client:104017894
#7 Wielbiciel#

Dlaczego u członków mojej allegro family nie działa usługa smart? U mnie ta usługa jest aktywna. Dodam też że członek rodziny robi zakupy powyżej 40 zl i na aukcjach oznaczonych allegro smart.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104017894 Jeśli masz Allegro Smart!, zaprosiłeś członków swojej rodziny do Allegro Family a oni to zaproszenie zaakceptowali, to darmowa dostawa i zwroty zostały udostępnione automatycznie. Sprawdź proszę, czy członkowie Twojej grupy zaakceptowali zaproszenie w Allegro Family (powinieneś otrzymać powiadomienie mejlowe). 

Pamiętaj również, że jeśli korzystasz z Allegro Smart! Student, to nie udostępnisz usługi Smart! członkom rodziny.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104017894
#7 Wielbiciel#

A co oznacza zdanie : "W Twojej rodzinie nie dzielicie się allegro smart!"? Jak to zmienić, wszystko było akceptowane, a opcja nadal nie działa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:104017894 Jeśli masz Smart, członek rodziny może poprosić Cię o zakup, a Ty tę prośbę musisz zaakceptować i kupić dla niego przedmiot, korzystając ze swojego Smart. Jeśli on sam kupuje, musi mieć aktywny własny Smart. 

oznacz moderatorów

Client:47295977
#11 Animator#

@xyz96  Nie prawda. Członek rodziny, jeśli sam robi zakupy, nie musi mieć swojego Smarta. Korzysta ze Smarta organizatora, który mu go udostępnia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47295977 Jak członek rodziny sam dokonuje zakupu, korzystając ze Smarta założyciela? Kupuje ze swojego konta, na którym nie ma Smart i ma mimo to darmowe dostawy? 

oznacz moderatorów

Client:47295977
#11 Animator#

@xyz96  No tak, i to jest właśnie najlepsze w Allegro Family. 🙂

oznacz moderatorów

Client:104017894
#7 Wielbiciel#

No i właśnie to mi nie działa, mimo że wszystko jest prawidłowo 😞

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104017894 Napisz do nas proszę przez ten formularz i w wiadomości podaj loginy członków Allegro Family 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów