anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalne nie czyta dokładnie zgłaszanych problemów i sprzyja sprzedającym

myry40
#7 Wielbiciel#

Jak już pisałem pracownicy allegro lokalne nie czyta zgłaszanych problemów sprzedającego. Dość że jest dużo po terminie gdzie sprzedający wysłał paczkę to pracownicy w dyskusji chcą pogodzić uczciwego kupującego który zakupił i zapłacił za produkt z nie uczciwym sprzedawcą. Zmienia co chwilę aukcje z danym towarem raz to cene potem z białego na niebieski mimo że kupiłem biały. Jakby pracownicy czytali całość to normalny człowiek zobaczył by że to oszust .Pisze że dzwonił a nie dzwonił tylko ja kupujący dzwoniłem , pisze że opakowanie jest zastępcze a wcale nic nie pisał ,pisze że wysłał paczkę a dopiero po9 dniach wysłał i tak dalej ,że mam zapłacić za przesyłkę 40 zł chociaż zakupiłem na allegro opcję SMART i tak dalej. Allegro lokalne zyskało kombinatora a straciło kilku klientów rzetelnych uczciwych i płacących. Pisze że produkt kosztuje 260 zł gdzie potem obniżka 80% i to na wszystkich swoich akcjach różne ceny aby klienta zmanipulować przeceną. Uważajcie kupujący na takich ludzi bo Allegro Lokalne  nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@myry40 tak są prywatni sprzedający i nie ma takiego nadzoru, tam wszyscy i kupujący i sprzedający, tam jest totalny bałagan i chroń się kto może od Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów

myry40
#7 Wielbiciel#

Czym jest Allegro Smart!

Allegro Smart! to usługa, w której otrzymujesz:

  • nielimitowaną liczbę dostaw kurierem lub do tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru – wszystkie metody dostawy znajdziesz tutaj.
  • bezpłatne zwroty przesyłek Allegro Smart! (jednorazowo dla każdego zamówienia)
  • priorytetową obsługę – wnioski w Allegro Protect rozpatrzymy w ciągu 2 dni roboczych.

Z Allegro Smart! skorzystasz, jeśli cena jednego przedmiotu lub łączna cena wielu przedmiotów od jednego sprzedającego będzie równa lub wyższa od kwoty minimalnej – sprawdzisz ją w tabeli poniżej:

Moment zakupu lub przedłużenia subskrypcjiMinimalna wartość zamówienia – dostawa do automatów paczkowych i punktów odbioruMinimalna wartość zamówienia – przesyłki kurierskie
Do 21 listopada 2022, do godziny 9:00
40 zł
40 zł
Od 21 listopada 2022, od godziny 9:00
45 zł
65 zł

Wszystkie oferty, które możesz kupić w ramach Allegro Smart! są oznaczone specjalną ikoną:

myry40_0-1705435470712.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak to się odnosi do zwykłego Allegro.

oznacz moderatorów

niki_dark
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240116_214533_Allegro Lokalnie.jpg

Tak to wyglada z poziomu sprzedajacego. Czyli 6 darmowych Smartów przez kwartał na Allegro Lokalnym.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@myry40 Ale wiesz, że nie można zmienić aukcji po zakupie, wiesz że wykupienie Smart nie oznacza wszystkich przesylek darmowych, wiesz że cena innych aukcji nie wpływa na zakup na twojej aukcji?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

niki_dark
#8 Zapaleniec#

Sprzedajacy na Lokalnym może wysłać Smartem, pod warunkiem, że sam ma ten Smart wykupiony. To raz, a dwa tych przesylek w kwartale(!) jest zaledwie kilka - powiedzmy, ze 6. Zatem siodmy kupujacy majacy Smarta juz musi ponieść pelny koszt przesyłki. I rzeczywiście nie mozna zmienić opisu produktu po zakonczonej sprzedaży lub licytacji po jej rozpoczęciu.

oznacz moderatorów