anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro shaker

MAMY ROZWIĄZANIE!
jerzy609
#7 Wielbiciel#

allegro shaker  -  juz po minucie produkt jest niedostępny, w mojej ocenie to ŚCIEMA i boty pewnie kupują i klikają ... ???  

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
kamil860511
#7 Wielbiciel#

Witam.w ciagu pięciu sekund miałem opcje kup teraz wszedłem w płatność już nawet dostałem mejla żeby dokończyć zakupy a tego zakupu już nie było? Tak się nie robi? To była opcją dzisiaj za 1zl 

Screenshot_20231125-161623_Messages.jpg

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kamil860511 zakupu się robi w ciągu 2 sekund, trzeba płacić apple pay itp. bo zanim pomyślisz to już po ptokach 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
stasiek123_2007
#7 Wielbiciel#

Udało mi się zrobić zakup drugi raz z kolei i po kliknięciu kup zapłać wyrzuciło mnie na stronę brak internetu zakupiłem 3 sekundy od pojawienia się a internet działał wszędzie tylko nie na allegro. Więc jest to jedna wielka ściema i nie ma nawet gdzie tego zareklamować  ,po co robić coś takiego

 

oznacz moderatorów
MISIA2013
#1 Nowicjusz#
  • Witam czy Wam również nie udało się zakupić tych super ofert za 1zl z szejkomatu oferta zakupiona od razu w ulamkach sekund juz wyprzedana czy to może być prawda 3razy ta sama sytuacja czy komuś udało się zakupić choć raz .? Bo ja już zwatpilam w te mega promocje w takim układzie. Pytam bo ciekawość mnie zjada 
oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/shaker/m-p/669809#M217526

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

bez automatu nie zakupisz bo nie zdążysz

oznacz moderatorów
darth_fen
#7 Wielbiciel#

szukałem włąsnie takiego wątku. Ja też próbowałem kilka razy i nie ma szans kupić samemu. Trzeba użyć jakiegoś bota, a niestety na tym się nie znam. 

oznacz moderatorów