anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro shaker

MAMY ROZWIĄZANIE!
jerzy609
#7 Wielbiciel#

allegro shaker  -  juz po minucie produkt jest niedostępny, w mojej ocenie to ŚCIEMA i boty pewnie kupują i klikają ... ???  

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
mdrogeria
#21 Demiurg#

trzeba mocniej potrząsać smartfonem 😁

oznacz moderatorów
mwojtek_2006
#8 Zapaleniec#

Potrząsać to możesz...ami

oznacz moderatorów
Neo_9999
#8 Zapaleniec#

Tak ściema ,po 20 sekundach kiedy kopiowałem kod blik produkt okazał się niedostępny ten za niby 1 zł .ściema allegro 

oznacz moderatorów
matsu_marucin
#8 Zapaleniec#

Dawno temu już nie miałęm doczynienia z tak słaba kampanią promocyjną - i do tego ma to miejsce w aplikacji mobilnej. Dostaje powiadomienia o wyprzedanych produktach. Jeszcze jedno takie i wyłączam notyfikacje z aplikacji allegro - to może przekona tych geniuszy którzy tworzą promocje uszyte na miarę dla skalperów.

oznacz moderatorów
bether69
#7 Wielbiciel#

Jak wyłączyć powiadomienia z tym shakerem? Tylko wku rwia.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bether69 Czy możesz doprecyzować jakie powiadomienia? Pomocny będzie też zrzut ekranu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
peter3573
#4 Eksplorator#

Chodzi o powiadomienia na ekranie telefonu 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jerzy609 Wracam z odpowiedzią. Takie oferty są po prostu bardzo szybko wykupowane.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
POLDIGICOM
#7 Wielbiciel#

Kupują w 5 sekund bez potrząsania telefonem i bez otwierania oferty, bez płatności. A jak się to robi Wiktorio? Zdradź nam troszkę.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dj_ErYk_85 @POLDIGICOM Przykro mi, że nie udało Wam się skorzystać z wybranych ofert. Chcemy, żeby z promocyjnych ofert w aplikacji skorzystało jak najwięcej osób, ale Shaker cieszy się codziennie ogromnym zainteresowaniem. Na Allegro mamy 18 milionów klientów, a liczba sztuk w ofercie z oczywistych powodów nie jest nieograniczona.

W Shakerze są promocje ograniczone ilościowe, co oznacza, ze nie zawsze będziemy w stanie zaspokoić popyt. Jedne oferty cieszą się większym zainteresowaniem, inne mniejszym. Mam nadzieję, ze pomimo braku możliwości skorzystania z tych konkretnych ofert, nadal będziecie korzystać z aplikacji i cieszyć się z innych dostępnych propozycji.

Ze swojej strony trzymam kciuki, żeby udało Wam się zakupić towar w ciekawych i atrakcyjnych cenowo ofertach. 🙂 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PaulinaBz
#1 Nowicjusz#

Wszystko rozumiem ale nie ma opcji aby  to nie była "ściema" od kiedy promocja ruszyła próbuje coś zakupić będąc już naprawdę przygotowana ze skopiowanym blikiem i od momentu potrząśnięcia to raptem 2-3 sekundy i koniec produkty wyprzedany to muszą kupować roboty albo produktów jest dużo mniej niż widnieje w ofercie to nie realne żeby coś kupić. 

Pierwszy raz bardzo zawidołam się na allgro!

oznacz moderatorów
darth_fen
#7 Wielbiciel#

Jeżeli oferty są prawdziwe, a ludzie faktycznie kupują produkty w ułamku sekund to jedynym logicznym wytłumaczeniem jest to że muszą to robić przy pomocy botów. Szkoda trochę że Allegro przyzwala na korzystanie z takich botów bo to jest nierówne traktowanie Allegrowiczów. Wystarczyłoby dodanie do promocji jakiegoś puzelka CAPTCHA "nie jestem botem" i byłoby przynajmniej fair.

oznacz moderatorów
Client:33400396
#8 Zapaleniec#

Jakby każdy wiedział o możliwości dania komentarza to na 18 milionów z tego ponad 17 by krzyknęło że to oszustwo , bo podejrzewam że bardzo dużą to liczba osób emerytalnych, młodzieży 18-30 lat a reszta ciekawych co to jest , i nie jest to możliwe skoro produkt zarezerwowany do koszyka i dochodzenia płatności został sprzedany ? Jak skoro jest w moim koszyku?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przecież nie chodzi o to żeby ktoś wygrał tylko o to żeby wszyscy grali.

oznacz moderatorów
Client:33400396
#8 Zapaleniec#

Może i masz rację kolego, ważne że jest wysoka frekwencja 

oznacz moderatorów
peter3573
#4 Eksplorator#

Jeśli zrobicie tak by każdy użytkownik losował inny produkt to będzie szansa duża na zakup wytrząchnietego towaru w Shakerze a jest tak że wszyscy dostają tą samą ofertę ( sprawdzone na trzech smartfonach jednocześnie) wszyscy mieliśmy to samo

oznacz moderatorów
Client:43589239
#1 Nowicjusz#

To jest oszustwo,byłem przygotowany z kodem blika i zajęło mi 5sekund żeby kupić i nie ma szans zdążyć, wciskam kup wklejam kod blika i komunikat wyprzedane, śmiech na sali i oszustwo

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak działa reklama, nikt tam nie ma kupić tylko ma polować.

oznacz moderatorów
bartek19790304
#2 Obserwator#

Hehe🤣

oznacz moderatorów