anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart a zwrot kurierem

13dusia
#7 Wielbiciel#

Chce kupić wózek spacerowy, wiadomo dość duża paczka. Dostawa jest za darmo, jednak przy zwrocie pisze jedynie 30 dni na zwrot, a przy opcjach zwrotu "zwrot na własny koszt". Myślałam że przy smarcie zwrot również jest za darmo. Sprzedajacy nie umie mi odpowiedzieć na pytanie kto (w razie zwrotu) będzie ponosić koszt. Czy ktoś umie pomóc w takiej sytuacji?? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

Aby była możliwość darmowego zwrotu oferta i opcja transportu musi być oznaczona Smart.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@13dusia w przypadku darmowej dostawy z puli sprzedawcy zwrot w ramach smart nie działa 

Zasada jest prosta - dostawa w ramach smart , zwrot również 

Transakcja nie oznaczona jako smart pomimo darmowej dostawy , zwrot na swój koszt .

oznacz moderatorów

13dusia
#7 Wielbiciel#

Transakcja jest oznaczona jako Smart. Tylko przy zwrocie nie pisze już że darmowy, pierwszy raz to widzę dlatego zgłupiałam o co chodzi. 

Screenshot_20240623_193439_com.android.chrome.jpg

Czyli (żebym dobrze zrozumiała) w takiej sytuacji zwrot w razie czego też jest za darmo, tak? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Daj link do oferty żeby być pewnym, takie rzeczy mogą być tylko na Allegro Lokalne .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@13dusia tak , musisz zwrócić uwagę na to żeby forma dostawy miała znaczek smart  ,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@13dusia Zawsze masz darmowy zwrot jak masz zakup ze Smartem (działa tylko na terenie naszego kraju) ale są rożne możliwości, nie przejmowałbym się tu w przy tym zakupie.

oznacz moderatorów