anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart, dlaczego nieaktywne?

Client:52166067
#7 Wielbiciel#

Przy okazji ostatniego zakupu na allegro wykupiłem smart na rok. Do kwoty zakupu została doliczona kwota smarta, wszystko zapłaciłem, smart byl aktywny. Dziś ponownie chce coś zamówić z przesyłką  smart ale system dolicza mi koszt dostawy pod moim imieniem na stronie głównej jest napisane żebym wykupił smart. Ale jak to? Przecież ja już go wykupiłem a jak widać nie jest aktywny, tylko dlaczego?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:52166067 Na koncie, z którego piszesz, usługa nie jest obecnie aktywna. Być może wykupiłeś ją, korzystając z innego konta? Sprawdź to ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:52166067
#7 Wielbiciel#

No i właśnie o co chodzi skoro z konta poszło to 49 zł wraz z zakupem słuchawek. Widzę, że jest nieaktywne. Na telefonie żony tez widnieje jako nieaktywne, choć zawsze kupując smart i korzystając z jednego konta allegro na dwóch urządzeniach smart byl aktywny na obu. Wychodzi na to, że opłaciłem, zamówiłem jedną rzecz że smartem i jakimś cudem stał się nieaktywny. Magia

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:52166067 Prześlij potwierdzenie wpłaty, o której piszesz.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:52166067
#7 Wielbiciel#

Na koncie allegro zniknął tez ten zakup. Po prostu go nie ma.. w aplikacji bankowej mam info ze zaplacilem 200 zł za słuchawki, które kosztowały 150zł. 

oznacz moderatorów

Client:52166067
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20221115-134829_IKO.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:52166067 Nie kupiłeś słuchawek z konta, z którego tu piszesz. Zakup jest na Twoim koncie Client:101452157 i tam masz aktywną usługę Allegro Smart!

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów