anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart na start

Client:102823344
#1 Nowicjusz#

Witam.

 

Widzę, że jest teraz akcja "Smart na start" i pisze, że to jest 5 darmowych wysyłek przez 3 miesiące. Czy rzeczywiście jest to darmowe? Czy są jakieś kruczki prawne i zawiera się umowę na całe 12 miesięcy a tylko te 3 są darmowe? 

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102823344 Cześć 🙂  Nie ma żadnych kruczków. Aktywujesz promocję "Smart! na Start" i masz 5 darmowych dostaw (do wykorzystania w 3 miesiące).

Pamiętaj, że obowiązuje minimalna wartość przesyłek 40 zł - tylko wtedy dostawa będzie darmowa w ramach SmartPo wykorzystaniu 5 darmowych dostaw Smart wygaśnie i sam zdecydujesz, czy chcesz korzystać dalej (już odpłatnie) czy wolisz nie. To wszystko 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@Client:102823344 nie ma żadnych kruczków, może śmiało korzystać 😃

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Smart! na Start

Jeśli spełnisz określone warunki, możesz aktywować na swoim koncie Smart! na Start. W ramach tego programu skorzystasz z 5 darmowych dostaw Allegro Smart! w ciągu:

  • 12 miesięcy – jeśli aktywacja nastąpiła do 28 marca 2022 do godziny 11:59
  • 3 miesięcy – jeśli aktywacja nastąpiła od 28 marca 2022 od godziny 12:00.

Ze Smart! na Start możesz skorzystać, jeśli:

  • masz zarejestrowane i aktywne konto na Allegro
  • na swoim koncie nie masz aktywnej usługi Allegro Smart! lub Allegro Smart! Student
  • podczas aktywacji wyrazisz zgodę marketingową.
Jak aktywować Smart! na Start

Możesz to zrobić na dwa sposoby.

  • Zaloguj się na swoje konto, wejdź na stronę Allegro Smart i kliknij [aktywuj bezpłatnie].

LEW433_0-1663184760979.png

 

  • Gdy zrobisz zakupy, wybierz odpowiednią opcję w formularzu dostawy i płatności.

LEW433_1-1663184760891.png

 

O tym, że aktywowaliśmy Smart! na Start na Twoim koncie, damy Ci znać mejlowo.

Smart na Start! aktywujesz tylko raz. Więcej na temat tego programu znajdziesz jego w regulaminie

oznacz moderatorów

OLO_M88
#7 Wielbiciel#

Po założeniu konta dostałem wiadomość o możliwości aktywowania allegro smart na start czyli 5 darmowych przesyłek. Szukam i nie mam opcji żeby coś takiego aktywować. Mam tylko możliwość wykupienia na miesiąc lub na rok.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@OLO_M88 Skonsultuję to z odpowiednim zespołem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów