anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nie działa w allegro family

bartek8767
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, niestety allegro smart nie działa w rodzinie. Osoby usuwałem, dodawałem, czekałem dzień. Smart dla członków rodziny nie działa. Na stronach pomocy nie uzyskałem pomocy. Czytałem i postępowałem zgodnie z instrukcją allegro. 

Pozdrawiam i proszę o pomoc

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bartek8767 konsultuję Twoją sprawę, gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:90678822
#7 Wielbiciel#

Witam , również zostałam dołączona do Allegro Family i nie działa. Byłam usuwana i dodawana nadal SMART nie działa,  proszę o pomoc. 

Nazwa organizatora to: [edytowano]

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:90678822 dzielenie darmowymi przesyłkami zostało zakończone 30.06. musisz wykupić własną subskrypcję Smart 

https://allegro.pl/smart

Nie wiem czy załapiesz się na promocję za 39.90

oznacz moderatorów

SandiDM
#2 Obserwator#

Dzień dobry mam tą samą sytuację. Nie działa mi smart a dla rodziny jest wykupiony. Nick SandiDM pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@SandiDM nie działa bo możliwość dzielenia skończyła się 30.06. Teraz każdy z członków musi sam wykupić smart.

oznacz moderatorów

Client:41140101
#7 Wielbiciel#

Hej. Jak mogę zgłosić ten sam problem dla swojego konta? Użytkownik 41140101

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41140101 Smart Family nie działa na Twoim koncie, ponieważ ta usługa została wyłączona 3 lipca 2023 r. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:41140101
#7 Wielbiciel#

Korzystałam z Allegro Smart familijnego, który został odnowiony w czerwcu. Ja nie wylaczałam tej usługi w lipcu więc nie bardzo rozumiem odpowiedz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41140101 Allegro wyłączyło tą usługę.

oznacz moderatorów

karolm15
#2 Obserwator#

Witam,
Mogę również prosić o sprawdzenie? Mam dodanego członka rodziny a smart na jego koncie nie jest widoczny. Jeśli zmieniły się zasady udostępniania smart dla rodziny, to w jakim celu taka opcja jest widoczna na koncie? Wprowadza to w błąd i w takim wypadku poniosłem koszt za produkt niewpełni wartościowy

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@karolm15 jakbyś zanim kupiłeś przeczytał regulamin to byś nie poniósł kosztów. Dzielenie smartem jest wyłączone od 4 lipca 2023 i mieli je jeszcze ci którym subskrypcja trwała do 22 listopada 2023 wraz z ich członkami family bo kupioną subskrypcję mieli wciąż na starych zasadach sprzed zmiany regulaminu. Z smarta można zrezygnować jak z każdej usługi cyfrowej składając wypowiedzenie umowy i uzyskując zwrot środków wedlug zapisu ustawy konsumenckiej poszukaj w regulaminie usługi na allegro.

oznacz moderatorów

Rudi2012
#1 Nowicjusz#
  • Kupiłem allegro Smart i inni użytkownicy z mojej rodziny nie mają . Nasze konta są powiązane 
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rudi2012 dopytuję również o Twoje konto, więc gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PapeNmwo
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam podobny problem. Mój Smart wygasł 25.03. Teraz dostałem zaproszenie do Smart Family, za akceotowałem zaproszenie, widnieje w grupie lecz Smarta nie mam, jest napisane ze wygasł. Jak to rozwiązać? Zaznaczam że reset aplikacji zrobiony. Z góry dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PapeNmwo Podaj mi proszę login organizatora Allegro Family, do której dołączyłeś. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PapeNmwo
#7 Wielbiciel#

Za moment napisze. 

oznacz moderatorów

PapeNmwo
#7 Wielbiciel#

Jumbert

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PapeNmwo dziękuję, sprawdziliśmy tę sytuację i na Twoim koncie Smart jest w okresie wypowiedzenia, dlatego widzisz komunikat “Smart wygasa” albo “Smart wygasł”. Jednak połączenie Allegro Family jest poprawne, więc możesz korzystać ze Smarta, który udostępnia Ci użytkownik Jumbert. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów