anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nie działa w allegro family

bartek8767
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, niestety allegro smart nie działa w rodzinie. Osoby usuwałem, dodawałem, czekałem dzień. Smart dla członków rodziny nie działa. Na stronach pomocy nie uzyskałem pomocy. Czytałem i postępowałem zgodnie z instrukcją allegro. 

Pozdrawiam i proszę o pomoc

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bartek8767 konsultuję Twoją sprawę, gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:90678822
#7 Wielbiciel#

Witam , również zostałam dołączona do Allegro Family i nie działa. Byłam usuwana i dodawana nadal SMART nie działa,  proszę o pomoc. 

Nazwa organizatora to: [edytowano]

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:90678822 dzielenie darmowymi przesyłkami zostało zakończone 30.06. musisz wykupić własną subskrypcję Smart 

https://allegro.pl/smart

Nie wiem czy załapiesz się na promocję za 39.90

oznacz moderatorów

SandiDM
#2 Obserwator#

Dzień dobry mam tą samą sytuację. Nie działa mi smart a dla rodziny jest wykupiony. Nick SandiDM pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@SandiDM nie działa bo możliwość dzielenia skończyła się 30.06. Teraz każdy z członków musi sam wykupić smart.

oznacz moderatorów

Client:41140101
#7 Wielbiciel#

Hej. Jak mogę zgłosić ten sam problem dla swojego konta? Użytkownik 41140101

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41140101 Smart Family nie działa na Twoim koncie, ponieważ ta usługa została wyłączona 3 lipca 2023 r. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:41140101
#7 Wielbiciel#

Korzystałam z Allegro Smart familijnego, który został odnowiony w czerwcu. Ja nie wylaczałam tej usługi w lipcu więc nie bardzo rozumiem odpowiedz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41140101 Allegro wyłączyło tą usługę.

oznacz moderatorów

karolm15
#2 Obserwator#

Witam,
Mogę również prosić o sprawdzenie? Mam dodanego członka rodziny a smart na jego koncie nie jest widoczny. Jeśli zmieniły się zasady udostępniania smart dla rodziny, to w jakim celu taka opcja jest widoczna na koncie? Wprowadza to w błąd i w takim wypadku poniosłem koszt za produkt niewpełni wartościowy

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@karolm15 jakbyś zanim kupiłeś przeczytał regulamin to byś nie poniósł kosztów. Dzielenie smartem jest wyłączone od 4 lipca 2023 i mieli je jeszcze ci którym subskrypcja trwała do 22 listopada 2023 wraz z ich członkami family bo kupioną subskrypcję mieli wciąż na starych zasadach sprzed zmiany regulaminu. Z smarta można zrezygnować jak z każdej usługi cyfrowej składając wypowiedzenie umowy i uzyskując zwrot środków wedlug zapisu ustawy konsumenckiej poszukaj w regulaminie usługi na allegro.

oznacz moderatorów

Rudi2012
#1 Nowicjusz#
  • Kupiłem allegro Smart i inni użytkownicy z mojej rodziny nie mają . Nasze konta są powiązane 
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rudi2012 dopytuję również o Twoje konto, więc gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PapeNmwo
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam podobny problem. Mój Smart wygasł 25.03. Teraz dostałem zaproszenie do Smart Family, za akceotowałem zaproszenie, widnieje w grupie lecz Smarta nie mam, jest napisane ze wygasł. Jak to rozwiązać? Zaznaczam że reset aplikacji zrobiony. Z góry dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PapeNmwo Podaj mi proszę login organizatora Allegro Family, do której dołączyłeś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PapeNmwo
#7 Wielbiciel#

Za moment napisze. 

oznacz moderatorów

PapeNmwo
#7 Wielbiciel#

Jumbert

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PapeNmwo dziękuję, sprawdziliśmy tę sytuację i na Twoim koncie Smart jest w okresie wypowiedzenia, dlatego widzisz komunikat “Smart wygasa” albo “Smart wygasł”. Jednak połączenie Allegro Family jest poprawne, więc możesz korzystać ze Smarta, który udostępnia Ci użytkownik Jumbert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów