anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart - od kiedy jest liczony czas i kiedy się kończy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
adamsky777
#8 Zapaleniec#

Witam,

kupiłem testowo (pierwszy raz) na miesiąc usługę Allegro Smart! - 4 lipca 2022 o godz. 11:54. Miesiąc lipiec ma 31 dni, więc mam pytanie, do której godziny będzie aktywny Allegro Smart? Czy będzie to 3 sierpnia godz. 11;54, 3 sierpnia godz. 23:59, czy może jeszcze później? A po tym terminie jeszcze przez 14 dni można korzystać z usługi, jeśli nie da się rezygnacji? Już się pogubiłem.

Czy dobrze myślę, że jeżeli wykupię Allegro Smart! np. dzisiaj o 15.00 - on co prawda jest aktywny natychmiast - ale te 30 dni jest liczone dopiero od północy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Pewnie Cię zdziwię ale potem będzie jeszcze działał 14 dni bo okres wypowiedzenia czy jakoś tak. Na godzinę nie zwracałam uwagi wiec się w tym temacie nie wypowiem, w każdym razie jeszcze 2 tygodnie spokojnie będzie działał.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Smart jest miesięczny, wiec np: od 4do 4, nie ma godzin podanych tylko dzień, ale okres wypowiedzenia trwa jeszcze 14dni i jak nie opłacisz to go dziś to masz aktywny jeszcze 14dni.

oznacz moderatorów
adamsky777
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź tak doświadczonego gracza 🙂

No niby wszystko jasne, ale skoro lipiec ma 31 dni, więc 30 dni upłynie z końcem 3 sierpnia, i np. gdybym chciał zrezygnować i otrzymać zwrot pieniędzy to chyba dziś do 23:59 mam tylko czas, dobrze myślę? W sumie to nie jestem pewny, czy już nie jest za późno.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adamsky777 Smart na Twoim koncie wygaśnie 19.08.2022 o godzinie 23:59:59

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów