anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart-pozem zbiorowy UoKiK- post usuwany przez allegro

Morgoth667
#9 Pomysłodawca#

Jestem po wymianie kilku reklamacyjnych emaili odnośnie Allegro Smart. Czytając zamknięty już temat https://spolecznosc.allegro.pl/t5/smart-dla-kupuj%C4%85cych/brak-wyboru-kuriera-w-smart/td-p/785603 wiem, że sporo osób jest grzecznie mówiąc wkurzanych wyborem kuriera Smart poprzez losowanie. Moja reklamacja została oczywiście odrzucona.

Można było oczywiście przeczytać w odpowiedzi generyczne wysrywy w stylu "allegro cały czas rozwija się dla konsumentów". Moim zdaniem robią z ludzi- hajs się kończy więc wybierają najtańszych kurierów.

Moim pomysłem jest pozew zbiorowy wobec allegro. Niech nie czują się królami internetu. Proszę o konstruktywne opinie- czy taki pozew w ogóle ma sens. pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Morgoth667 nie usuwam Twojego wpisu, tylko przeniosłam go do wątku, którego dotyczy, czyli tutaj, ale bardzo proszę abyś nie rozpoczynała kolejnych tematów w tej samej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Morgoth667
#9 Pomysłodawca#

Tamten temat jest zamknięty więc ludzie nie będą tam wchodzić- sprytnie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Morgoth667 w tym wątku oznaczone jest rozwiązanie, ale nie jest on zamknięty. Cały czas możecie się w nim wypowiadać i dodawać do niego kolejne wpisy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Morgoth667
#9 Pomysłodawca#

Zgoda ale rozwiązany może wprowadzać w błąd- ponieważ zostanie rozwiązany jak nie będziecie karać ludzi "losowaniem" dostawców. Co nie jest prawdą. Wybieracie po prostu najtańszego kuriera u danego sprzedawcy i robicie z ludzi **piiip**ów.  Wylosowałem **piiip**o Pocztę Polską i czekam już tydzień na przesyłkę. Brawo allegro- już spadliście poniżej poziomu **piiip**. Było bardzo dobrze ale dławicie się własną hegemonią.

oznacz moderatorów

Morgoth667
#9 Pomysłodawca#

ocenzurowane słowa to (pisane specjalnie z błędami): idjotow, gófno, ibaj

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Jeśli twoja reklamacja została odrzucona, można złożyć odwołanie od decyzji, ale czy to coś da wszystko zależy od doradcy który będzie rozpatrywał reklamacje 

oznacz moderatorów

Morgoth667
#9 Pomysłodawca#

To nic nie da, wiedziałem od początku jak składałem reklamację- chciałem mieć jedynie podkładkę że podjąłem próbę. Allegro było super i nie mogłem narzekać ale najwidoczniej poczuli się zbyt potężni.

oznacz moderatorów