anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem smart nie na te konto co trzeba

Client:83922024
#1 Nowicjusz#

Witam. Tak jak w tytule. Nie zauważyłem, że moja żona przelogowała sie na swoje konto. Zakupiłem Smart na konto, ale okazało się, że jej. Czy można jakoś przekazać Smarta na swoje konto? Czy jeśli zrezygnuje z smarta na jej koncie to zwrócą mi pieniądze ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie można ale możesz tam zrezygnować, oddadzą kasę, i kup na prawidłowym.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:83922024  Kto daje i odbiera.....

Nie bądź  sknerus, kupiłeś żonie  smarta to jej zostaw,  nawet nie powinieneś sie pytać  że chcesz  jej zabrać

Kup sobie drugiego, a  jeśli cię nie stać to możesz przecież robić zakupy z konta żony.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83922024 zaloguj się na koncie, na którym masz wykupione Allegro Smart! i przejdź do panelu Allegro Smart! 

W części Zarządzaj Smart! kliknij [zrezygnuj ze Smart!]. W oknie, które zobaczysz, podaj powód swojej rezygnacji. Zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni. Kwotę zwrotu obliczymy proporcjonalnie do czasu świadczenia usługi.

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@N_Nitka28  Ja tak dla formalności:  pytający nie powinien sam wchodzić na osobne konto żony i coś tam zmieniać, coś tam rezygnować.  Gdyby to było konto wspólne to owszem.

Powinien poprosić żonę o rezygnację ze smarta...  Będzie  przeszczęśliwa....🤣

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Client:83922024 Możesz też zostawić jak jest, i kupować z konta żony. Ale wtedy będzie widziała, co kupiłeś 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów