anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart rezygnacja po 30dniach

MAMY ROZWIĄZANIE!
MamaOLIWIERKA
#7 Wielbiciel#

planowałam zakupić allegro smart na 30dni ale zapomniałam zrezygnować z tej usługi. 9.01 upłynęło 30 dni i otrzymałam powiadomienie o płatności na kolejne 30dni 8,99.  Ta usługa teraz mi jest już nie potrzebna.  Jak najszybciej z tego zrezygnować? Czy muszę płacić za te następne 30dni?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@MamaOLIWIERKA Nie musisz rezygnować. Skoro poprzedni Ci się skończył, nie wykupuj kolejnego.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@MamaOLIWIERKA To nie jest płatność obowiązkowa. Kupując Smart na 30 dni praktycznie korzystasz z niego 30 + 14 dni. Jeśli nie masz podpiętej karty płatniczej pod Allegro, opłata nie zostanie też pobrana automatycznie, ponieważ przy płatności za Smart kartą jest automatycznie pobierana.

oznacz moderatorów
MamaOLIWIERKA
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. Czyli nie muszę tego opłacać i rezygnować i to samo wygaśnie i nie będą mnie ścigać za te 8.99?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie płaciłaś za Smart kartą, nie będą pieniądze ściągane automatycznie, nie musisz niczego płacić, nie musisz zgłaszać rezygnacji, samo wygaśnie i koniec 🙂

oznacz moderatorów
MamaOLIWIERKA
#7 Wielbiciel#

ok

oznacz moderatorów
karkas1
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, a jeżeli sciąga opłate poprzez PayU ?

U mnie tak sciąga bo nie mam podpiętej karty. Zgłosiłem rezygnację ze smart ale nie mam żadnego potwierdzenia że przyjęli rezygnacje i nie będą juz pobierać.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@karkas1, widzę, że Twoja usługa jest opłacona do dnia 30.07.2022, 21:24:10 - wygaśnie 14.08.2022, 23:59:59.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów