anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykupiłem Smart! a po kilku dniach otrzymałem smsy z banku z kwotą do opłacenia, o co chodzi?

Client:48586259
#1 Nowicjusz#

Czy ktoś może mi wyjaśnić? Robiłem zakupy już ponad 100 razy i nigdy nie było problemu. Obecnie kilka zakupów robiłem i przy wyborze dostawy przy SMART napisane było, że jak zapłacisz raz więcej to masz miesiąc darmowe dostawy. Kliknąłem bo zamierzałem trochę pokupować. Po kliknięciu pobranych zostało InPost chyba zamiast 8 to 10 zł i napisali jesteś SMART. Faktycznie następne zakupy nie pobierało opłat za dostawę. Pojawiał się komunikat i również w historii zakupów wszystko opłacone i zakup będzie wysłany. A po 2-3 dniach dostaję jakieś smsy z banku, że mam jakieś opłaty (wysokie) potwierdzić. Oczywiście nie potwierdzam. O co w tym chodzi?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48586259 Z tego co piszesz wynika, że kupiłeś Smart na miesiąc i masz darmowe dostawy, czyli wszystko jest w porządku. W sprawie wiadomości z banku i opłat podanych w tych wiadomościach kontaktuj się z bankiem i tam to wyjaśnij.

Pamiętaj też o tym, że te SMS-y nie muszą być z banku, mogą być fałszywe, więc lepiej w nic nie klikaj.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48586259 potwierdzam, masz wykupioną usługę Smart! na miesiąc (od 20.07.2021 do 20.08.2021). W sprawie smsów z banku @xyz96 słusznie Ci radzi, najlepiej skontaktuj się z bankiem, żeby dowiedzieć się co to za opłaty i proszę nie potwierdzaj niczego przed tym, ponieważ może to być próba oszustwa.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów