anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

Biju80
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. 

Chciałem zapytać o swój Allegro smart. Jestem dodany do bazy pakietu family. Jeszcze parę dni temu usługa Allegro smart była ważna do grudnia b. r. Wczoraj natomiast dostałem informację na aplikacje, że mój smart wygasa 30 czerwca... Dlaczego tak się stało? Czyżby jakiś regulamin się zmienił czy może coś innego? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Biju80 tak zmienił się, wygaszają udostępnianie smarka i ponoć będzie coś innego w zamian 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Biju80
#7 Wielbiciel#

Dziekuje 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Biju80 https://allegro.pl/artykuly/sprzedajacy/allegro-smart-dla-calej-rodziny-jnLnjXbyyi3#do-kiedy-mozna-u...

Do kiedy można udostępnić Allegro Smart! w Allegro Family?

To zależy to od momentu wykupienia lub przedłużenia subskrypcji Smart!.

  • Jeżeli użytkownik ma miesięczną lub roczną subskrypcję wykupioną przed 21 listopada 2022, przed godziną 9:00 – może udostępniać usługę Allegro Smart! do zakończenia swojej subskrypcji.
  • Jeżeli użytkownik ma miesięczną lub roczną subskrypcję wykupioną od 21 listopada 2022, od godziny 9:00 – może udostępniać Allegro Smart! do 30 czerwca 2023, w ramach programu Dziel Allegro Smart! z bliskimi.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Skończy się z 30 czerwca, co będzie- na razie nikt nie wie.🙂

oznacz moderatorów

Torebcia1992
#1 Nowicjusz#

Ja tego też nie rozumiem. Wykupiłam pakiet na rok- nie na 7 miesięcy. To dlaczego wygaszają przed okresem subskrypcji? Czy to jest zgodne z regulaminem??

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Torebcia1992 nikt Ci smarta nie wygasza przeczytaj na spokojnie o co chodzi 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Torebcia1992 zapoznaj się proszę z informacją, którą wrzucił już @kostas11 - jeśli wykupiłaś smart po 21.11.2023 to możesz się nim dzielić do 30 września. Smarta na swoim koncie zachowasz, ale członkowie Twojej rodziny nie będą mogli z niego korzystać. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

TY masz nadal do końca ale nie udostępnisz rodzinie i tyle.

oznacz moderatorów