anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

 

Dostałem od doradcy informacje że wykupiłem Smarta 24 grudnia 2022r co jest totalna bzdurą.

 

Wykupiłem Smarta maj-czerwiec 2022r. Jeszcze wtedy była możliwość przedłużenia. 

 

Nie będę kupował przedmiotów za 45 zł żeby mieć darmową wysyłkę, mam Smarta jeszcze na starych zasadach więc powinienem mieć darmową dostawę od 40.zl

W systemie macie wszystko źle odnotowane, lub pozmieniane zostało, żeby było na waszą korzyść. 

 

Nie kłamie użytkowników  

 

Będzie trzeba to wyślę potwierdzenie płatności za smarta

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie pomyliłeś kont ? , u mnie wszystko działa prawidłowo i na starych zasadadach .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 W naszym systemie widnieją informacje, które przekazał Ci konsultant. Czy jesteś w stanie przesłać potwierdzenie płatności lub powiadomienie, w którym znajdzie się informacja, że przedłużyłeś usługę w innym terminie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@nat_not  oczywiście że mogę przesłać potwierdzenie płatności wyślę wszystkie płatności z 24 grudnia 2022 r że nie opłacałem Smarta. 

 

Czy mam inne potwierdzenie wyslać

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 lepiej wyślij z maj-czerwiec 2022r.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@nat_not  już wszystko się wyjaśniło poprzedni konsultant podał mi błędna informacje, przed chwilą otrzymałem maila ze mam na starych zasadach darmowa dostawa od 40 zl

oznacz moderatorów